Kolekcija Automobili

1

Kolekcija Automobili

offline
  • Pridružio: 06 Avg 2012
  • Poruke: 15

Napisano: 20 Sep 2012 13:56

Nisam pratio forum 2 -3 dana,sta je ovo sa nasim sajtom "Borbeni avioni?Zastave Bosne i Crne gore?!!!Verovatno cemo od sada imati zajednicki sajt.

Dopuna: 20 Sep 2012 13:59

Samo da javim da je pre 2 dana pocela da izlazi kolekcija "Legendarni automobili".Prvi broj Zastava 101.

Dopuna: 20 Sep 2012 14:44

Izvinjavam se,sad sam video da mora da se klikne na zastavu da bih usao na sajt.



offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Aco a gde si video Zastavu 101? Kod tebe na kiosku? Javi mi na PP ili ovde...
Dejan Novković - imaš temu na Forumu: Kolekcija vojnih mašina, vidi tamo..



offline
  • Pridružio: 20 Sep 2012
  • Poruke: 0

A kandic ::Napisano: 20 Sep 2012 13:56

Dopuna: 20 Sep 2012 13:59

Samo da javim da je pre 2 dana pocela da izlazi kolekcija "Legendarni automobili".Prvi broj Zastava 101.

Dopuna: 20 Sep 2012 14:44

Izvinjavam se,sad sam video da mora da se klikne na zastavu da bih usao na sajt.


Ako se ne radi o nekoj buvi i zajebanciji i mene zanima da li postoji ta kolekcija "Legendarni automobili" Smile

offline
  • Pridružio: 06 Avg 2012
  • Poruke: 15

Napisano: 20 Sep 2012 15:43

Postoji brate moj ne bih se zezao na takav nacin i pustao glasine.Burazer od strica ga je kupio i rekao mi za kolekciju,rece da je casopis prilicno debeo.

Dopuna: 20 Sep 2012 15:45

Mislim da je prvi broj platio 350 din,ali nisam siguran rece da ce svaki sledeci biti 650 din.

offline
  • Pridružio: 20 Sep 2012
  • Poruke: 0

A kandic ::Napisano: 20 Sep 2012 15:43

Postoji brate moj ne bih se zezao na takav nacin i pustao glasine.Burazer od strica ga je kupio i rekao mi za kolekciju,rece da je casopis prilicno debeo.

Dopuna: 20 Sep 2012 15:45

Mislim da je prvi broj platio 350 din,ali nisam siguran rece da ce svaki sledeci biti 650 din.


Ko je izdavač časopisa? Pošto nema nikakvih informacija na netu.

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Moram to da vidim ! Verovatno će sada biti i poseban blog ‚‚Legendarni automobili‚‚ ... Globalovci baš razvili biznis pa pljušte kolekcije na sve strane. Ne znam samo ko će sve to da kupi ?

offline
  • Pridružio: 06 Avg 2012
  • Poruke: 15

Napisano: 20 Sep 2012 15:55

Nije mi rekao ko je izdavac,proizvodjac je De agostini.

Dopuna: 20 Sep 2012 16:04

I to sto kazes,Phalcon zatrpase nas raznim kolekcijama,bas preterase,ajde jedna ili dve u isto vreme,ali tri to je previse (ako stanu na tri ).A,ima i kolekcija vulkanskog kamenja prvi broj 159 din to je cetvrta,pa ko voli neka izvoli.

Dopuna: 20 Sep 2012 16:25

Ja sam 99% siguran da kupujem samo avione,onaj 1 procenat ostavljam za " Borbene masine". Mada sam MNOGO RAZOCARAN dimenzijama modela.

offline
  • Pridružio: 20 Sep 2012
  • Poruke: 1

vidim da se ovde opet skreće sa teme kakvi sad automobili ???

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 163
  • Gde živiš: Valjevo

Колико видим у Српској Црној Гори цена је 5,5е што је око нешто преко 600 динара.. Smile лепа цена Cool

offline
  • Pridružio: 06 Avg 2012
  • Poruke: 15

Samo novosti,Daco nista vise.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 910 korisnika na forumu :: 50 registrovanih, 1 sakriven i 859 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, bankulen, Blair, Borkanović, boromir, Boroš, bounty hunters, brundo65, burevestnik, Cirkon, djuradj, DovlaODR, Duschi, esko_hz, Frunze, Gheljda, Glavonja049, goran.vvv, Imperator_Aleksandr_lll, kaskadija, kljift, Kriglord, Laluvr, Medojed, mercedesamg, Mi lao shu, mikhailo, Miler88, mm1811, neko_drugi, nerislav2025, Novakomp, Obrenovic, pisac12, Recce, repac, samojednoimeznam, Shinobi, simicnenadbg, Snorks, stegonosa, tooljan, Vanderx, vazduh, vdeki, veljko82, vjetar, wizzardone, Zec, zgoljo