|
|
|
Poslao: 09 Jun 2008 11:23
|
offline
- Sirius

- SuperModerator
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 27348
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
Prvi (i jedini operativni) vertikalac...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Jun 2008 12:59
|
offline
- Sirius

- SuperModerator
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 27348
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
Ma, taj osprej ja ne računam u ozbiljan avion...Mada su mnogo dali na njega. Herijer je na Foklandima pomerio granice shvatanja borbe u vazduhu i to dramatično, blago rečeno.
Kad smo već kod dramatike, evo jedne makine koja , da je iskorišćena za ono što je planirana, mogla je da napravi ne dramu, nego tragediju:
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Jun 2008 13:01
|
offline
- Djokkinen

- Mod u pemziji
- Pridružio: 07 Jul 2007
- Poruke: 3942
- Gde živiš: Ruma
|
A V22 Osprey? MIslim jeste da je krš ali ...
Pogledaj poslednji post na 2. stranici ove teme
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Jun 2008 13:21
|
offline
- Sirius

- SuperModerator
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 27348
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
Ma, jeste to interesatno živinče, nego meni ne uliva ni malo poverenja...a i pratile su ga neke nesreće.
Evo jedne nezapažene mašine, ali za Francuze veoma značajne.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|