Razmena, kolekcionarstvo, army shop

47

Razmena, kolekcionarstvo, army shop

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2009
  • Poruke: 2

da li neko moze mi reci da li neko prodaje bodez pripadnika JSO koji se dodeljivao u drvenoj kutiji
i da li neko ima sliku kako on uopste izgleda
ako neko ima informaciju neka mi se javi na tel
064/280-84-12
hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Jan 2009
  • Poruke: 758
  • Gde živiš: U drustvu Fallschrimjegera-a....

da li neko zna gde ima da se kupi mreza maskirna,tj mreza sa liscem ???



offline
  • 13 
  • Građanin
  • Pridružio: 04 Dec 2007
  • Poruke: 197

ho shi min ::da li neko zna gde ima da se kupi mreza maskirna,tj mreza sa liscem ???

Koliko velika mreza? Mala otprilike metar sa 60cm ili ona velika kojom se pokrivaju vozila orudja ? Ja imam ovu veliku,daj cenu na PM

offline
  • Pridružio: 30 Apr 2008
  • Poruke: 1617

Trazhim machara iz Novog Sada ili Beograda ili nekog ko prodaje zglavan jednoruki mach spreman za borbu .
Ne obecavam nishta samo me interesuje gde se mozhe nabaviti . Hvala unapred .

offline
  • Miloš Jelisavčić
  • Pridružio: 18 Apr 2009
  • Poruke: 113
  • Gde živiš: Smederevo

Zdravo svima,da li neko na prodaju nudi nož(bajonet) za AP M-70 u očuvanom stanju.Takodje pošto nisam u mogućnosti trenutno zbog posla da idem van SD-a. da li neko ima na prodaju klasične čizme pešadinke (cipela sa povišenom saricom) nove br.42/43.Hvala unapred.

offline
  • Pridružio: 04 Avg 2008
  • Poruke: 62

Vazduhoplovac ::Trazhim machara iz Novog Sada ili Beograda ili nekog ko prodaje zglavan jednoruki mach spreman za borbu .
Ne obecavam nishta samo me interesuje gde se mozhe nabaviti . Hvala unapred .


imas kod nas na forumu par komada na prodaju

offline
  • Pridružio: 05 Dec 2007
  • Poruke: 146

Kupio bi dobro ocuvan (vrlo pozeljno s koznim viskom) bajonet M-48

Ponude najbolje na e-mail: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 05 Dec 2007
  • Poruke: 146

10x10 ::U Bg moze da se kupi svakog vikenda na buvljaku.

Hvala na savetu!

Jel to na samom buvljaku ili kod onih sto prodaju sve i svasta ispred?

Nadam se da se tamo mogu naci i ocuvani primerci i kompletni sa sve koznim viskom? Koji im je red velicine cene?

offline
  • Pridružio: 04 Feb 2007
  • Poruke: 111

Kupujem uniformu u M87 maskirnoj sari (uniforma slicna M89 samo sa sitnijim sarama). U obzir dolazi i zamena za neku drugu vojnu opremu. Ponude na PM.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 766 korisnika na forumu :: 37 registrovanih, 4 sakrivenih i 725 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6footboy, Aleksa 3215, amaterSRB, bojanM84, Bubimir, BUDDAR70, Cigi, Dorcolac, Duce, dushan, Feller, g_g, GeoM, HogarStrashni, Imperator_Aleksandr_lll, kutija11, Lance Guest, marsovac 2, mile.ilic75, Mzee, nelezele, Papadubi, proka89, repac, S2M, Smiljke, smuk, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., Tafocus, tmanda323, tomigun, VekiJ, Veless, Velibor Radoja, Zvonkozvonko, 79693