Autonomna podmornica lovac na druge podmornice

Autonomna podmornica lovac na druge podmornice

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2007
  • Poruke: 1084
  • Gde živiš: Republika Srpska,Banja Luka

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Novi DARPA-in projekat automone podmornice koja bi u zasjedi cekala i lovila drige podmornice.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 982 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 8 sakrivenih i 896 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksSE, aleph_one, Alexandar-1973, Arsenije, BlackTower, bladesu, blankspace, blatruc82, boromir, boxbole, cenejac111, Comyymoc, cvrle312, dankisha, darkkran, Darko Jovanovic, Djota1, doom83, dskrlec33, dukajov, Dzambas, ekipo26, Frunze, gost321, Goxy1, Helket, jalos, Kajzer Soze, kreker, Kruger, kunktator, lacko, lord sir giga, Marko Marković, Marko00, markolopin, medaTT, mercedesamg, metallac777, Miki 24pbr, milanpb, MILO-VAN, Mis uz pusku, Mićko, mnn2, mocnijogurt, MrG, nnovakis, nobutado, oddsock, OgnjenMitric, OKT, Papadubi, Pekman, pera bager, Permaldar, Piani Jazzer, repac, rodoljub, Rupert, S.Palestinac, savuni, Seeker, Semberija, Shinobi, skok, Skywhaler, stokssone, Topaz9, Toper, vathra, Velizar, vidra1, vlado_pg, Vojkan Petrovic, zemljanin, Zjmc, Žoržo