Nove uniforme Armije Republike Makedonije

1

Nove uniforme Armije Republike Makedonije

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

Evo kako izgledaju nove uniforme makedonske armije



Ovde je video prezentacija [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Moje misljenje je da su svecane uniforme glupo kopiranje americkih uniformi , dok ratne uniforme nisu lose dizajnirane ali za neku drugu zemlju , jer u Makedoniji nema toliko tamno zelene boje.
Ali to je opet samo moje misljenje. Sad



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

je l ovo duhovit nacin da kazes da nema uniformi ili si nesto ubrljavio sa slikama? Smile



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33464

Kniks to je onaj projekat vojnik buducnosti,nevidljivost Mr. Green

PS:Trpe kad ces vise nauciti da iz prve uploudujes slike normalno Very Happy

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

Posto ne mogu odmah da postavim slike i video prezentaciju , moram prvo da otvorim temu.
Inace gore su sada i slika i video prezentacija Very Happy

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33464

Cekaj jesu li ove uniforme samo za,Avganistan,Irak...jer nesto nevidim potebu za "zutim",ili pustinjskim varijantama na ovim prostorima ?

Edit:sad sam primetio i zelene GUZ - Glavom U Zid,mala je slika ali dobro izgledaju,mada mnogo vuku na americke.

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

@Top Gun , pogledaj video , tamo se bolje vide Very Happy

offline
  • Pridružio: 01 Jun 2007
  • Poruke: 264

uf..sto reći....
Svečane me pomalo podsjećaju na ove naše,možda zbog kape.Maskirna je solidna samo je ova desert varijanta mnogo kičasta (zelena i bijela boja bljak)!

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

Evo pronasao sam jos jednu sliku





offline
  • grbe 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2007
  • Poruke: 4375

Svečane su vrlo slične uniformi VCG. Vidi se da smo zajedno kod Amera išli na kanabe. GUZ - Glavom U Zid

offline
  • Pridružio: 21 Apr 2008
  • Poruke: 847
  • Gde živiš: RH-ZG

dobre su

al treba kroj promjenit

npr. na kosulji HVa
kosulja je bez klasicne kragne i sa dzepovima ukoso

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 731 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 5 sakrivenih i 645 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., airliners, ALEXV, annon, bankulen, Bobanzd, Bombarder, Boris BM, BORUTUS, brandža84, BSD, Bubili, Bumbo, C-Gun, Cirkon, crazydkure, Demi87, Dioniss, djuradj, dmrdc, Dorcolac, Dzambas, Džekson, Feller, FOX, Foxdie, g_g, Goran 0000, Guster25, Hans Gajger, Incognito, JK, Kruger, Laluvr, luka35, M74AB3, m94j, Marko Marković, medaTT, Milanče222, Miler88, miljannis, mino bosanac, Mis uz pusku, momcilob55, mrgud2025, nemkea71, nnovakis, Nomica, novator, Orc, Panter, pein, porticco, Promising0, RajkoB, rikirubio, Rok A Bit, Rupert, S-G, sale76, simicnenadbg, Sky diver 29, SlaKoj, Slingshot, Smor, sova72, t.mile, tajvankanasta, tooljan, vaci, VekiJ, Vlada78, vlado_pg, voja64, x9, xAlex2, XBMC, ZetaMan, ziggga, Zorge