Leteći tenk - borbeni helikopter Mi-24/Mi-35

154

Leteći tenk - borbeni helikopter Mi-24/Mi-35

offline
  • Buva  Male
  • Legendarni građanin
  • amater u pokušaju
  • Pridružio: 10 Apr 2010
  • Poruke: 3313
  • Gde živiš: i ja se pitam...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Okt 2007
  • Poruke: 994

Remont pa rezervni delovi pa obuka pilota pa obuka tehnickog sastava I to sve radi jednog helikoptera??? Tesko.



offline
  • Pridružio: 14 Feb 2012
  • Poruke: 885
  • Gde živiš: Beograd

pa takvo je stanje bilo dok su bili deo RDB...

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Да било је али је то једно неодрживо стање. Поједине државе имају 6-12 хеликоптера како би имале бар неколико оперативних. Оне са 2-4 врло брзо дођу у ситуацију да немају ниједан оперативан.

offline
  • Pridružio: 01 Jun 2007
  • Poruke: 264

uvjek me je intreseovalo moze li se iz transportnog prostora uci u pilotske kabine.
Moja je pretpstavka da moze na odredjenim modelima sa redizajniranom kabinom, ali bih volio da mi se ovo pojasni...

offline
  • Buva  Male
  • Legendarni građanin
  • amater u pokušaju
  • Pridružio: 10 Apr 2010
  • Poruke: 3313
  • Gde živiš: i ja se pitam...

THE_GLAWAT ::uvjek me je intreseovalo moze li se iz transportnog prostora uci u pilotske kabine.
Moja je pretpstavka da moze na odredjenim modelima sa redizajniranom kabinom, ali bih volio da mi se ovo pojasni...



(slika je iz knjige "Lock On #16:Mil Mi-24V Hind E" )

offline
  • pavlo  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2011
  • Poruke: 1074

Samo do pilota, ne moze se doci do nisandzije. Smile

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

ОАО "Роствертол"...јуче

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Migalovo
Maj 2013

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Екатеринбург - Кольцово, 30. мая 2013.
Миль Ми-24П


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1094 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 6 sakrivenih i 1020 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acov34, alex71, AMX72, Asteker, bankulen, Belac91, Boris BM, Bozjidar87, CHARLIE JA., Crazzer, darionis, darkojbn, Djokislav, Djota1, dolinalima, dradex, dushan, Džekson, Flanker-G, france93, gomago, goran.vvv, helen1, Helket, igorkozar83, Insan, Jeremiah, kaisarevic1, Kajzer Soze, Kalem, kunktator, Kvaka22, leopard83, MaksicZoran, Mcdado, miki kv, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, milutin134, mishkooo, mm1811, nebidrag, Nikoletina Bursac, ObelixSRB, OKT, Orc, Papadubi, Pero, PO1974, Posmatrac77OKB, powSrb, Pv123, sasa87, skok, Smiljkovich, sony771, stegonosa, Tvrtko I, vathra, Velizar Laro, vjetar, Vlada76, voja64, Vojkan Petrovic, Zec, zeka013, Zoca