|
Poslao: 22 Maj 2013 21:36
|
offline
- nemezisx

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Jun 2009
- Poruke: 3510
|
Georgius ::ljs ::Al će Avijacija da ih odradi! Valjda će da snime!
Искулирај мало са тиме....ако ти се гледа касапљење...а ти правац у Хомс или где год ти душа жели
Па увек боље њих да авијација ''одради'', него они цивиле. Уосталом одавно су они изгубили било какве хумане симпатије-то нису више људска бића за мене,а колко видим и за много других.
Ја немогу да их ставим у исти кош са децом,женама,а вала и осталим цивилима,а онај ко може......
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Maj 2013 21:58
|
offline
- Georgius
- Moderator foruma
- Pridružio: 06 Jul 2009
- Poruke: 5590
- Gde živiš: Novi Sad
|
nemezisx ::Georgius ::ljs ::Al će Avijacija da ih odradi! Valjda će da snime!
Искулирај мало са тиме....ако ти се гледа касапљење...а ти правац у Хомс или где год ти душа жели
Па увек боље њих да авијација ''одради'', него они цивиле. Уосталом одавно су они изгубили било какве хумане симпатије-то нису више људска бића за мене,а колко видим и за много других.
Ја немогу да их ставим у исти кош са децом,женама,а вала и осталим цивилима,а онај ко може......
Поента мог поста није била та да сам ја на страни побуњеника. Већ на то да људи прижељкују да гледају масакрирање и убијање док једу кокице...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Maj 2013 22:02
|
offline
- Gospodin-BP

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 24 Jan 2012
- Poruke: 640
- Gde živiš: Sever
|
Kako prenose zapadni mediji, neki uspesi pobunjenika u Idlibu:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Maj 2013 22:58
|
offline
- nemezisx

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Jun 2009
- Poruke: 3510
|
Alexander Nevsky ::Nemoj tako. Ima i nas koji jedemo kikiriki.
ahahaha слатко се исмејах
Georgius ::+ +nemezisx ::Georgius ::ljs ::Al će Avijacija da ih odradi! Valjda će da snime!
Искулирај мало са тиме....ако ти се гледа касапљење...а ти правац у Хомс или где год ти душа жели
Па увек боље њих да авијација ''одради'', него они цивиле. Уосталом одавно су они изгубили било какве хумане симпатије-то нису више људска бића за мене,а колко видим и за много других.
Ја немогу да их ставим у исти кош са децом,женама,а вала и осталим цивилима,а онај ко може......
Поента мог поста није била та да сам ја на страни побуњеника. Већ на то да људи прижељкују да гледају масакрирање и убијање док једу кокице...
Нисам ја ни улазио у то ко је на чијој страни. Само говорим да је сувисло имати нека предубеђења. Као што су да неки воле да гледају касапљење,масакрирање...., јер их то чини..,па незнам дал постоји реч за то(горе од садисти),већ сугеришем да су ти терористи изгубили било какве симпатије међу људима(колко видим апсолутној већини) својим делима и да су се као такви самоизбацили из исте. Тако да њихово уклањање се само доживљава као чишћење смећа. Иначе позиције у коју су сами терористи увалили себе(далеко је либија,бих,ким,алб...). Иначе питај те исте људе(који једу кокице или КИКИРИКИ ) како би се осећали да је само једно дете(или нормалан цивил) ОГРЕБАНО(камоли убијено), које је тамо,јер нема друге и неможе да бира.
Тако да немојмо правити од тих епитета за масакрирање и касапљење ко да су незнам шта(али мислим да би Кандићка знала),јер су неки право на то над њима одавно изгубили својим ''делима''.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Maj 2013 00:59
|
offline
- Pridružio: 08 Feb 2011
- Poruke: 154
|
Napisano: 23 Maj 2013 0:59
momiroquai ::Homs News Network
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dobar grupa....
Dopuna: 23 Maj 2013 0:59
Alexander Nevsky ::Nemoj tako. Ima i nas koji jedemo kikiriki.
pao sam sa stolice
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Maj 2013 06:23
|
offline
- Gospodin-BP

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 24 Jan 2012
- Poruke: 640
- Gde živiš: Sever
|
Izaslanik UN "Rastući broj sirijskih izbeglica" :
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Maj 2013 07:04
|
offline
- dobri covek

- Legendarni građanin
- Pridružio: 06 Nov 2010
- Poruke: 11628
- Gde živiš: Vranje
|
nemezisx ::Alexander Nevsky ::Nemoj tako. Ima i nas koji jedemo kikiriki.
ahahaha слатко се исмејах
Georgius ::+ +nemezisx ::Georgius ::ljs ::Al će Avijacija da ih odradi! Valjda će da snime!
Искулирај мало са тиме....ако ти се гледа касапљење...а ти правац у Хомс или где год ти душа жели
Па увек боље њих да авијација ''одради'', него они цивиле. Уосталом одавно су они изгубили било какве хумане симпатије-то нису више људска бића за мене,а колко видим и за много других.
Ја немогу да их ставим у исти кош са децом,женама,а вала и осталим цивилима,а онај ко може......
Поента мог поста није била та да сам ја на страни побуњеника. Већ на то да људи прижељкују да гледају масакрирање и убијање док једу кокице...
Нисам ја ни улазио у то ко је на чијој страни. Само говорим да је сувисло имати нека предубеђења. Као што су да неки воле да гледају касапљење,масакрирање...., јер их то чини..,па незнам дал постоји реч за то(горе од садисти),већ сугеришем да су ти терористи изгубили било какве симпатије међу људима(колко видим апсолутној већини) својим делима и да су се као такви самоизбацили из исте. Тако да њихово уклањање се само доживљава као чишћење смећа. Иначе позиције у коју су сами терористи увалили себе(далеко је либија,бих,ким,алб...). Иначе питај те исте људе(који једу кокице или КИКИРИКИ ) како би се осећали да је само једно дете(или нормалан цивил) ОГРЕБАНО(камоли убијено), које је тамо,јер нема друге и неможе да бира.
Тако да немојмо правити од тих епитета за масакрирање и касапљење ко да су незнам шта(али мислим да би Кандићка знала),јер су неки право на то над њима одавно изгубили својим ''делима''.
Zivotinje se tuku dok jedna ili ne padne mrtva i bude pojedena, ili dok ne podvije rep i pobegne. Mi smo, ili bismo trebali da budemo, ljudi.
Saucestvovanje u ljudskoj patnji je jedna od karakteristika ljudskog bica. Samo su ljudi sposobni za to. Inteligentna bica. Mera ljudskosti nije "njihov" odnos prema tebi, vec obrnuto - tvoj odnos prema njima i njihovim patnjama.
I kad nosis oruzje, mozes i moras ostati covek. Sa oruzjem, i vise.
Jedino tada tvoja borba ima ljudsku dimenziju.
|
|
|
|
|
|