Avganistan

331

Avganistan

offline
  • Pridružio: 30 Mar 2011
  • Poruke: 2861

Ali ovaj komentar da Talibani hoće prije 11. septembra da "osiguraju" cijeli Avganistan. Baš će biti šamar na 20-tu godišnjicu. Posebno ako na taj dan uđu u Kabul.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Deneb 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 14 Dec 2018
  • Poruke: 318

Pao je i Laskhar Gah drugi najveci grad u Afgabistanu.



offline
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 10568
  • Gde živiš: pecina stroga

Omerikens traze od Talibana da postede njihovu ambasadu u Kabulu kako bi izbjegli evakuaciju. Kazu trebace im ambasada i nakon pobjede Talibana.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2016
  • Poruke: 1492

danijell ::Ali ovaj komentar da Talibani hoće prije 11. septembra da "osiguraju" cijeli Avganistan. Baš će biti šamar na 20-tu godišnjicu. Posebno ako na taj dan uđu u Kabul.

Kabul če pasti u 14 dana. Lijepo je vidjeti, kako demokratija bježi, jer je nestalo dolara. Mr. Green

Danas Afganistan i Irak, sutra možda Balkan, ništa se ne zna. Jer, ko je prije godina dana zamišljao, da če biti takve bežanije.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

A kad slušaš mas medije, kako opravdaju ono što su radili 20 godina, da čovek povrača.

offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8107
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

"... jer je nestalo dolara..."

Presumjereni su Wink , nije to povoljno za nas .
Lokalci govore da Talibani nude lovu i tako pridobijaju ljude da pređu na njihovu stranu .

Dobra je ovdje lova ulozena u talibane za ovako nesto.

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39647

Gomila snimaka twiteraša iz Kandahara Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 10568
  • Gde živiš: pecina stroga

Znaci twitter jos radi. Nece jos dugo plasim se

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Nego ko je preuzeo kontrolu nad onolika polja maka?

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 10568
  • Gde živiš: pecina stroga

Herat. Jel ovaj sa kalasom prodaje karte?




offline
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 10568
  • Gde živiš: pecina stroga

Video - bjezanija iz Kandahara

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1160 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 8 sakrivenih i 1061 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, aleksandar11332, Apok, Avalon015, baltazarxx, Belac91, Ben Roj, boromir, Borski1977, borya90, Bubimir, CHARLIE JA., cvrle312, darkkran, dejan1972, divison, djuradj, Dogma21, DonRumataEstorski, drale12, Dusko_Dugousko, ElGenius, Georgius, Gradjanin, ikan, Ikica977, Ivica1102, Jecmendo, Jeremiah, Jester, K-1A, karachi, Kenanjoz, kinderpingvin, king111, Koplje, laurusri, Lep1na, leptirleptir, Lucije Kvint, Marko Marković, Mcdado, mercedesamg, Metanoja, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Moldovan, moldway, monomah, Naj-Turs, narandzasti, Natuzzi, nemkea71, nenad81, nobutado, Nomica, OgnjenMitric, OKT, Orc, Oscar, pein, Pururin, redstar72, Remain, rikirubio, rodoljub, Semberija, Semprini, Sirius, Smiljke, stingD, stokssone, strn, synergia, tamno.nebo, tmanda323, Uros Cuore Sportivo, Vanderx, Vlada78, Vladimir O., voja64, Vozd0714, Vrač, vukan0799, YFSS33, zemljanin, ZlatniRez, Zmaj Tolak, Zoran1959, zule2, 787