Dešavanja u Latinskoj i Južnoj Americi

235

Dešavanja u Latinskoj i Južnoj Americi

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39697

Definitivno najgluplja ideja koja može nekom pasti na pamet svesno zagađivati ionako prezagađene okeane i mora. GUZ - Glavom U Zid GUZ - Glavom U Zid GUZ - Glavom U Zid



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • Pridružio: 28 Apr 2012
  • Poruke: 1750

Ova piraterija prosto pokazuje znacaj mornarice koja ima mogucnost da deluje po svetskim morima
Danas klepaju brodove po Karibima, sutra Sumatranski tesnac
Na pamet mi je palo da na primer Rusi ili Kinezi posalju neku nuklearnu podmornicu do Venecuele ili da vrse borbene patrole u okolini
Ali mislim da nijedni ni drugi nisu spremni na takvu eskalaciju
Slicno su Sovjeti uradili za vreme indijsko pakistanskog rata 71
Amerikanci su poslali Enterprajz sa borbenom grupom u Indijski okean, a Sovjeti nuklearne podmornice da ih prate



offline
  • ladro 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2016
  • Poruke: 471
  • Gde živiš: Campolongo

draganca ::E koliko su pukli zapadnjaci kada moraju da se bave gusarenjem.
to su valjda vrijednosti koje prenose generacijama

offline
  • Insan 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 12 Okt 2015
  • Poruke: 1951

draganca ::E koliko su pukli zapadnjaci kada moraju da se bave gusarenjem.

Hebiga, nekada krali konje danas brodove , sustina je ista.

offline
  • CioRio 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Sep 2025
  • Poruke: 10

Znaci, manji i slabiji trebaju da trpe da ih kaubojci jasu kako stignu? Ideja nije ni malo glupa (molim za postovanje kad mi se obracas jer isto imas od mene i nikad ni jedan tvoj post nisam okarakterisao kao glup, a mogao sam), ako mozes da maltretiras slabije od sebe jer svet cuti jer te se boji, onda svi zajedno snosite posledice. Skroz legotimna "samoodbrana", jer dok ne zaprete da ce to uraditi, desavace im se da svaki dan ostanu bez tankera. To sto ameri rade nije ni malo legitimno, kao i uvek radebez bilo kakve odluke UN, zaplena tankera i gadjanje camaca dronovima je klasicna kaubojstina.

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3844
  • Gde živiš: JAGODINA

Zapravo mora da ćute i trpe i nadaju se da ih neće tući. Jer ako reše tući će ih jako i bolno sa mnogo velikom batinom.

Drugo prolivanje nafte u more je veoma dugotrajan proces koj može trajati i više dana ako je tanker veliki. A amerima treba pola sata da kapetanu prislone pištolj na čelo i primoraju ga da zavrne pumpe. I neće biti prvi kog su likvidirali za primer.

Treće ta nafta se proliva na 50-100-200km od tvoje obale i 2.200km od njihove tako da ih nećeš mnogo potresti.

I biće im divan razlog da te još više tuku.

Bukvalno njima (slabijem) niko neće pomoći ni mrvicu ako kampanja krene. Medjunarodno pravo je mrtvo slovo na papiru ako nisi jači.

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2008
  • Poruke: 2845
  • Gde živiš: U vecnoj Srbiji

Ako već vozikaju te tankere, bolje da jedan natankiraju eksplozivom, pa kada krenu da ga plene i odvuku eto pola američke flote na dnu okeana.

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2018
  • Poruke: 2338

Још једна ријетко глупа идеја.

offline
  • Parker  Male
  • Zaslužni građanin
  • rudar
  • Pridružio: 15 Avg 2015
  • Poruke: 660

Ovo bi bar odjeknulo 😂

offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1108

Ala bi pukla petarda..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1984 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 7 sakrivenih i 1888 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, amaterSRB, Apok, ArmyBoss, Arsenije, bobo85, bojan_t, Bole72, Boris BM, branko7, BSD, Bubimir, cinoeye, cojapop, Dannyboy, darkojovxp, dekan.m, djboj, Djokislav, doktor1964, dolinalima, drimer, dusanobr, Dzoni2412, Feller, Frunze, gaga23, geo.dule, Georgius, ghoost, Goga, gost321, HawX, HrcAk47, IvanMiletic, Jeremija98, Jerry Drake, jimi_agf, Jomini, Kajzer Soze, klepesina, komsija1, kreker, Kvazar, kybonacci, Lance Guest, markolopin, Mercury, Miki 24pbr, milanpb, milbos, Miler88, nenooo, nixos, OgnjenMitric, Otto Grunf, pein, pera bager, pirke96, Poof, Prečanin30, Ray1973, Redred, redstar011, redstar72, repac, rodoljub, rovac, S.Palestinac, S94, sekretar, Sharpshooter, sickmouse, SirOliver, SOVO515, stegonosa, TangoSix, they live, USSVoyager, Valter071, varda, VaRvArI 85, VJ, VladaKG1980, wolverined4, ZlatniRez, Zoran1959, Zukov, 79693