Irak

78

Irak

offline
  • su27 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2012
  • Poruke: 2551

ako vam nešto nije jasno...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

(s tim što fale Kurdi u grafu, bilo bi još komplikovanije)



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Jun 2013
  • Poruke: 2467

Vasilek 82mm u rukama pobunjenika :



offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7396

Slobodarko ::Vasilek 82mm u rukama pobunjenika :



Alo bre, Tojote vi plaču za Vasilekom. Penji to na zadnju osovinu i vozi za Bagdad. Eufrat je kvasan u ovo doba godine.

offline
  • vrabac 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Dec 2010
  • Poruke: 4957

Mislio si na Tigris ?

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16326
  • Gde živiš: Lublana

Jel to mene oči varaju ili Iračko vazduhoplovstvo sa Mi-35 dejstvuje po zgradama sa Šturm ili Ataka-V neznam koji model imaju u naoružanju i to raketama sa HEAT (kumulativnom) glavom? E sad dali su hteli dejstvovati bez kolateralne štete ili nemaju rakete sa termobaričnom glavom? Čisto sumnjam u ono prvo.

offline
  • Pridružio: 01 Jun 2013
  • Poruke: 2467

Jel uopste postoji mogucnost da npr termobaricne poredjaju na gornje ili desne nosace a kumulativne na donje ili leve pa da suv to podrzi ili samo postoji mogucnost da pilot prebaci na navodjene rakete i da tuce redom ?

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16326
  • Gde živiš: Lublana

Naravno da postoji i da ne postoji mogli bi na levi pilon staviti lanser kumulativnih a na desni pilon lanser termobaričnih raketa.

offline
  • profesor Istorije
  • Pridružio: 06 Okt 2008
  • Poruke: 700
  • Gde živiš: tu, u kraju

u ovoj prici mu kumulativne i netrebaju... termobaricke ce odraditi svaki zadatak. pa cak ako je i oklop u pitanju gadja bornju sveru oklopa i ne mora da brine ...

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831

Slobodarko ::Vasilek 82mm u rukama pobunjenika :




Ovo je u Siriji,a ne Irak.

offline
  • natija 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 15 Jun 2014
  • Poruke: 7

Pozdrav svima...ooovaj Very Happy ..(ja bih samo kratko:))...mene zanima da mi po onoj etničko-religioznoj mapi neko objasni ko je tu ko i ko koga j... zbog zasto?Postupno molim!Takodje me zanima da li je neko od vas ikadaaa bio i boravio u Iračkom Kurdistanu,ali nakon dobijanja autonomije naravno(informacije su mi jako bitne zbog moguce dobre poslovne prilike)?Za Arbil i Sulejmaniju svi tvrde da je potpuno safe Bebee Dol ...nisam pametna...ne udara mi se GUZ - Glavom U Zid ...a s druge strane poznajem neke ljude koji su investirali novac tamo..i kazuuu idi! Idea ?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1270 korisnika na forumu :: 127 registrovanih, 11 sakrivenih i 1132 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, amaterSRB, annon, Asteker, bankulen, BB, bestguarder, bobo85, Boris90, Borski1977, Bubili, Bubimir, C-Gun, Comyymoc, crnogorac, DaliborVukadinovic, darionis, DeerHunter, Demi87, Denaya, Dimitrise93, djonsule, Dorcolac, draganca, Duschi, Džekson, Electron, Feller, Flanker-G, Georgius, Giskard, Gogi_avio, Hans Gajger, helen1, Helket, Hitri, iceburn, ikan, Ivan Campo, Ivica1102, Ivoo, jalos, Jeremija98, Jomini, Jozo74, K2, Kajzer Soze, kenny74, kibihrchak, komenski, kreker, Krin, kybonacci, Laske, lcc, LostInSpaceandTime, luka35, Macalone, mainstream, Malahit, Marko Marković, MaxLevenfeld, medaTT, Medojed, mercedesamg, MGBRBG, mgolub, Miki01, milanpb, Miler88, mino bosanac, mixkax, moldway, Mrav Obrad, Murko, N.e.m.a.nj.a., neutrino, NeutrinoSRB, nikolapetkovic, nnnnnnnnnn, nuke92, OldKresoje, Parker, pein, Pekman, Piani Jazzer, Posmatrac77OKB, probisic, promajauglavi, Redred, Remain, S-G, samoulogovankorisnik, sap, scimitar19, septembar, Shinobi, Srky Boy, StalniPromatrač, starlights, stegonosa, Stoorb, tamno.nebo, tanakadzo, Titan, tooljan, Topaz9, tubular, Tvrtko I, Ulzana, vaci, vaso1, veljko82, VJ, vlad4, vlada035, vobo, Voice1, zajcev1, zemljanin, ziggga, Zmaj Tolak, Zmajac, zokizemun, Žrnov