|
Poslao: 02 Sep 2023 23:52
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113845
|
djox ::S.Koreja simulira nuklearni udar na J.Koreju
North Korea simulates ‘tactical nuclear strike’ on South Korea
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Citat:Kim Jong Un visits North Korean army command headquarters to watch exercises meant to “paralyze the enemy” and reinforce command and control structures in wartime. The Korean People’s Army practiced “all-out counterattacks” to occupy South Korea.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 03 Sep 2023 10:23
|
offline
- Pridružio: 28 Dec 2012
- Poruke: 2551
|
Koridor ::Izgleda Kim vidio od Vucica ovo s ulaskom u vodu do pasa, cuj 500 hektara poplavljeno pa to je nista (opet ko Vucic drama). A i ovi blokcici i olovke. Kako zapisuju tako brzo na onom znakovnom pismu al aj stisni pa ne zapisi.
zapisuju oni malo po malo i hop eto interkontinentalne balističke, bolje i naši da su zapisivali
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Sep 2023 08:24
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113845
|
Kim ide kod Putina
Citat:NYT:
North Korea’s Kim Jong-un plans to visit Russia in September to meet with Putin and discuss arms supplies to Moscow.
Putin wants to persuade Kim to send artillery shells and anti-tank missiles to Russia, and Kim would like Russia to supply North Korea with advanced satellite technology and nuclear submarines.
Kim would like to receive food assistance too.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Sep 2023 23:58
|
offline
- amstel

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Maj 2012
- Poruke: 2663
- Gde živiš: Hiljadu milja od topolivnice
|
Севернокорејски лидер Ким Џонг Ун присуствовао је представљању нове нуклеарне борбене подморнице, јавила је данас јужнокорејска новинска агенција Јонхап.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Sep 2023 17:00
|
offline
- Pridružio: 17 Maj 2019
- Poruke: 1994
|
Неки кажу нова подморница урађена на основу старе, класе Ромео. Наводно 5 лансера са 10 Pukguksong-1/KN-11 у SLBM верзији.
Чамац, чини ми се, носи Ц 802, неку од подверзија, не личи ми лансер/контејнер на Кх-35.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Sep 2023 17:29
|
offline
- Gargantua
- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Sep 2013
- Poruke: 5280
|
Moguće da je Kinez u kontejneru, fun fact, Y-83/C-802 pokreće klon motora Microturbo TRI-60 koji imamo u RBS-15, Stormshadow/Scalp napravama.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Sep 2023 16:26
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39655
|
Stigao u Vladivostok
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|