|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jul 2023 09:43
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
Konačno je SK dobila pravi poligon za testiranje svog oružja
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jul 2023 14:29
|
offline
- mercedesamg
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Avg 2019
- Poruke: 7692
|
Napisano: 27 Jul 2023 11:32
Dopuna: 27 Jul 2023 14:29
Šta mislite radi li ovaj sjevernokorejski RQ4 ili je samo maketa?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jul 2023 17:04
|
offline
- Pridružio: 28 Dec 2012
- Poruke: 2551
|
ako mogu da pošalju ICBM 6000km u visinu mogu valjda i ovo da dignu bar 100 metara
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jul 2023 17:36
|
offline
- mercedesamg
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Avg 2019
- Poruke: 7692
|
Njihov tenk sa aktivnim sistemom zaštite, video testiranja:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jul 2023 21:20
|
offline
- Pridružio: 17 Maj 2019
- Poruke: 1994
|
Napisano: 27 Jul 2023 21:14
Нови ПОВР систем, кратак клип са државне телевизије.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 27 Jul 2023 21:20
Копија Reapera је чини ми се већа од оригинала, носи и ракете сличне Hellfire-y. Колико видим 6 подвесних тачака, Reaper носи 4.
Иначе, за колеге сладокусце и еротомане, вечерас/ноћас изгледна још једна парада у Пјонгјангу.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jul 2023 22:02
|
offline
- amstel

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Maj 2012
- Poruke: 2663
- Gde živiš: Hiljadu milja od topolivnice
|
mercedesamg ::
А на оном паноу,са десне стране,виде се слике,са беспосадним летелицама у лету.Да ли је стварно сликано у лету или је неки фото шоп,остаје нам да нагађамо.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jul 2023 22:07
|
offline
- mercedesamg
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Avg 2019
- Poruke: 7692
|
Evo kao neki snimak leta. Po mom mišljenju let kopije Ripera je animacija (CGI).
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
2021. su prikazali neku raketu, moguće da će ona na kopiju Ripera
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Evo pano bliže:
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jul 2023 22:13
|
offline
- Pridružio: 17 Maj 2019
- Poruke: 1994
|
Ово "дејство" Рипера је CGI, а ова два модела БПЛ су тестирали током јуна, летови без дејства.
|
|
|
|
|
|