Makedonija - novo žarište Balkana

32

Makedonija - novo žarište Balkana

offline
  • Pridružio: 19 Sep 2013
  • Poruke: 3411

Како пише telegraf.mk завршена је операција Полиције у Куманову, група од тридесетак наоружаних лица се предала Полицији. Дај Боже да буде стварно крај, а не само увертира.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Sep 2009
  • Poruke: 27

A šta je sa onih resto do 70ak?Mnogo mi to smrdi nešto...



offline
  • Pridružio: 19 Sep 2013
  • Poruke: 3411

Napisano: 09 Maj 2015 19:45

Последњи хеликоптер слетео у Клинички Центар у 14 часова.
"Последниот хеликоптер слетал околу 14 часот"
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 09 Maj 2015 19:46

pevtschik ::A šta je sa onih resto do 70ak?Mnogo mi to smrdi nešto...
Отишли у џехенем.

offline
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 545

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Албанци из Македоније беже за Србију.

Само нам је још ово фалило. Можда и ми извучемо најдебљи крај, због све ове наше ''демократије и европских вредности''.

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2014
  • Poruke: 2146

Дневник РТС јављају да су се терористи предали Македонској полицији

offline
  • Pridružio: 19 Sep 2013
  • Poruke: 3411

Napisano: 09 Maj 2015 19:55

"Rusija: Opasna "logika ulice" u Makedoniji
Rusija je danas upozorila na opasnu "logiku ulice" u Makedoniji i istovremeno pozvala političke snage u toj zemlji na konstruktivni dijalog."

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
"Albanci protestuju u Beču sa američkim zastavama i skandiranjem OVK
Više od 150 Albanaca, prema zvaničnim podacima policije, okupilo se danas poslepodne ispred ambasade Makedonije u Beču."

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

""Policija u Kumanovu napala Albance kao što je to radila srpska policija na Kosovu"
U oružanim incidentima u Makedoniji ima i građana sa Kosova, javio je prištinski "Ekspres"."
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 09 Maj 2015 19:56

Cvijo_ue ::Pa od nas nema vecih budala.Jos ce doktor i drzavljanstvo da im ponudi u zamenu za glas na izborima.
И у пакету са тим да би се додворили ЕУ и итд. и сл.ће још и прихватити кривицу због избијања сукоба у Куманову.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 112497



Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 03 Sep 2010
  • Poruke: 522
  • Gde živiš: Uzice

Razume li se ko na forumu koliko ove "izbeglice" mogu da se zadrze na teritoriji Srbije i kakva je procedura prihvatanja i vracanja.Belezili se ko je sve usao od stranih drzavljana kao izbeglica?

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2008
  • Poruke: 2845
  • Gde živiš: U vecnoj Srbiji

Cvijo_ue ::Razume li se ko na forumu koliko ove "izbeglice" mogu da se zadrze na teritoriji Srbije i kakva je procedura prihvatanja i vracanja.Belezili se ko je sve usao od stranih drzavljana kao izbeglica?
Da bi nekaoga prihvatili kao izbeglicu mora u toj ozemlji odakle je dosao da bude proglasenoo vanredno ili ratno stanje.

offline
  • Sloboda ili ništa.
  • Pridružio: 05 Jan 2014
  • Poruke: 264

Sukob u Kumanovu nije završen ! Ponovo su počeli sukobi, detonacije i rafali. Uživo iz Al Jazire- upravo sada. Bilo mirno nekih sat vremena, i mislilo se da je kraj, ali opet su krenule borbe.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1035 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 8 sakrivenih i 972 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, alberto, Asparagus, Asteker, bavar357, bbogdan, bigvlada, Bojan198527, Comyymoc, d.arsenal321, davorb, Denaya, Dioniss, Dorcolac, fokac, Georgius, ginjica, Goxy1, ikan, Jan, kaisarevic1, Koca Popovic, kuntalo, lcc, Marko00, mercedesamg, milenko crazy north, MilunovicM, Mis uz pusku, Naturelo, nenad81, peradetlić, Permaldar, pristinski korpus, samojednoimeznam, Sančo, sap, sarma, Smajser, Spinosa, stalja, StankoVrankovic, stingD, Tamna_strana_Meseca, Tihi86, Tomo988, tooooom, troki1971, trutcina, uruk, Vilhelmus, Vojkan Petrovic, Vrač, zarko5566, Zastava