|
Poslao: 16 Dec 2015 19:07
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39666
|
Приштина суспендовала уредбу о српским личним картама
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2015 05:42
|
offline
- Pridružio: 16 Apr 2014
- Poruke: 20882
|
Игуман Сава апелује на вернике да у четвртак не долазе у Дечане
среда, 16. дец 2015, 21:45 -> 23:14
Извор: Танјуг
Капије манастира Високи Дечани сутра неће бити затворене, али се посетиоцима препоручује да због најављеног протеста "Историчара Косова" одложе свој долазак.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2015 11:11
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39666
|
Тачи бесан на ЕУ, најављује „марш милиона”
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2015 11:12
|
offline
- Bobo123

- Legendarni građanin
- Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
- Pridružio: 24 Jul 2012
- Poruke: 3869
- Gde živiš: Zemun
|
Gde ce da nadje milione za mars?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2015 11:18
|
offline
- Cvijo_ue
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 03 Sep 2010
- Poruke: 522
- Gde živiš: Uzice
|
Jedino ako ne uveze iz sciperije,mada i tamo su deficitarni,nema ih dovoljno ni za jednu manju zemlju.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2015 12:57
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39666
|
Napisano: 17 Dec 2015 11:19
Pa ima ih dovoljno dole pa svi skupa mogu da odmarširaju u EU.
Dopuna: 17 Dec 2015 12:57
Наришкин: Потврђујемо нашу принципијелну позицију о питању Косова
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2015 16:38
|
offline
- vranjanac29

- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Nov 2008
- Poruke: 2845
- Gde živiš: U vecnoj Srbiji
|
pein ::Napisano: 17 Dec 2015 11:19
Pa ima ih dovoljno dole pa svi skupa mogu da odmarširaju u EU.
Dopuna: 17 Dec 2015 12:57
Наришкин: Потврђујемо нашу принципијелну позицију о питању Косова
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Nema njih dole ni 800 000
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2015 17:17
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39666
|
vranjanac29 ::pein ::Napisano: 17 Dec 2015 11:19
Pa ima ih dovoljno dole pa svi skupa mogu da odmarširaju u EU.
Dopuna: 17 Dec 2015 12:57
Наришкин: Потврђујемо нашу принципијелну позицију о питању Косова
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Nema njih dole ni 800 000
Vranjanac iz tvoih usta u božije uši.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2015 19:51
|
offline
- Pridružio: 16 Apr 2014
- Poruke: 20882
|
Бака Перса иде у затвор јер је истерала албанске краве са свог имања
Крива је, како је рекла ТВ Пулс из Шилова, само зато што је, чувајући башту, истерала са свог имања краве које су власништво албанске породице Ибиши из суседног села Жеговачка Врбица.
Добила је и пресуду и батине, преноси ТВ Пулс, а полиција све зна о нападу на старицу.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Dec 2015 00:37
|
offline
- Pridružio: 16 Apr 2014
- Poruke: 20882
|
Protest Albanaca: Dečani naše nasleđe
Nekoliko stotina Albanaca protestovalo je u Dečanima, povodom odluke Vrhovnog suda da obustavi odluku o oduzimanju zemljišta manastiru Visoki Dečani.
Na protestu, koji je trajao pola sata, učesnici su uzvikivali "UČK", (Oslobodilačka vojska Kosova), isticali transparente "Dalje ruke od imanja", "Joj, joj, ustav", "Ustavni sud krši ustav", "Ne novoj demarkaciji", "Međunarodni faktore, ne vršite pritisak".
"Zlonamerna propaganda Save Janjića nije evidentna samo u ovom slučaju... On sve vreme poziva srpske nacionaliste protiv albanskog naroda u Dečanima i na Kosovu. On i njegovi prijatelji treba da znaju da su manastir Dečani izgradili sami Albanci", rekao je Imeraj.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|