|
Poslao: 14 Okt 2016 11:58
|
offline
- Pridružio: 29 Mar 2010
- Poruke: 156
|
E moj Vučiću....
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 14 Okt 2016 12:43
|
offline
- Pridružio: 05 Feb 2014
- Poruke: 132
- Gde živiš: Vojvodina
|
lakiluciano ::E moj Vučiću....
Nije taj ni tvoj a ni nas, odavno je taj njihov..
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Okt 2016 12:52
|
offline
- dule_pacov
- Ugledni građanin
- Pridružio: 11 Feb 2016
- Poruke: 316
|
"Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je direktorka Svetske banke za jugoistočnu Evropu Elen Goldstin "šefica i njemu i premijeru Albanije Ediju Rami". "Ona nam je šefica obojici, kako ona naredi, tako mi slušamo, rekao je Vučić na otvaranju srpsko-albanskog biznis foruma u Nišu, na kojem je učestovao i Rama."
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Okt 2016 13:03
|
offline
- Pridružio: 10 Jan 2012
- Poruke: 1720
- Gde živiš: U koloniji po imenu Republika Srbija
|
dozorni ::Vučić: A koja nam je luka bliža od Drača
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Citat:Velika borba se vodi oko toga ko ce imati luku na Jadranskoj i Jonskoj. Solun je na Egeju i njemu niko ne moze da konkurise, najblizi put iz Azije do Evrope.
Luka na ivoj strani je vazna zbog trgovine sa afrikom koja cu u biducnisti samo rasti.
Amerikanci su prvo ulozili u Zadar ali kada je krenula prica o koridoru 11 i luci Bar (najblizi put iz centralno-istocne evrope) digla se velika frka da se taj projekat spreci. Bar je mnogo konkurentniji od Zadra.
Od tada Amerikanci menjaju plan, ulazu u luku Drac, ali luka bez auto puta ne znaci nista. Prave dogovor sa vladama Kosova i Albanije i ekspresno grade auto-put do Podujeva. Taj auto put je totalno neisplativ i prilicno pust, ako ga ne povezu na koridor 10 to je totalno propala investicija.
Ocigledno da Americki eksperti i dalje ne veruju ni Srbiji ni C.Gori, inace najbolje resenje im je bilo da uloze u Bar i izgrade koridor 11.
[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)] (Sale, 14. oktobar 2016 12:25)
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Okt 2016 14:30
|
offline
- Pridružio: 19 Jun 2014
- Poruke: 1413
|
Negde sam nasao isto tako komentar o vojnom znacaju tog auto-puta. Da amerikanci izmestaju flotu iz Italije u Albaniju i zele da kopneno povezu Albaniju-Bondstil-Sofiju kao rezervnu varijantu za pristup Crnom Moru i Bugarskoj u slucaju da im je Bosfor zatvoren.
Samo je pitanje koliko amerikanci veruju nama i da li zele da etnicki homogenizuju sve oko tog autoputa.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Okt 2016 21:49
|
offline
- Pridružio: 28 Dec 2012
- Poruke: 2551
|
dozorni ::Negde sam nasao isto tako komentar o vojnom znacaju tog auto-puta. Da amerikanci izmestaju flotu iz Italije u Albaniju i zele da kopneno povezu Albaniju-Bondstil-Sofiju kao rezervnu varijantu za pristup Crnom Moru i Bugarskoj u slucaju da im je Bosfor zatvoren.
Samo je pitanje koliko amerikanci veruju nama i da li zele da etnicki homogenizuju sve oko tog autoputa.
šta tu ima da vjeruju kad im je premijer potpisao da mogu slobodno da se kreću po Srbiji i da rade šta im je volja a da im zakon ne može ništa
NATO vojska danas ima potpuno ista prava u centralnoj Srbiji kao i na okupiranom Kosovu, tako da po tome ispada da je i čitava država okupirana samo su postavili ludog vazala da zamajava narod.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Okt 2016 10:21
|
offline
- vranjanac29

- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Nov 2008
- Poruke: 2845
- Gde živiš: U vecnoj Srbiji
|
su27 ::
Citat:NATO vojska danas ima potpuno ista prava u centralnoj Srbiji kao i na okupiranom Kosovu, tako da po tome ispada da je i čitava država okupirana samo su postavili ludog vazala da zamajava narod.
Nemaju, imaju slobodon prlolaz kroz nasu teritoriju ali pre toga moraju da zatraze dozvolu, imaju prava da zatraze logisticku podrsku ako im je potrebna ali samo u mirnodobskom uslovima a mi garantujemo bezbednost i naravno imaju imunitet nad nasim prekrsajnim zakonom. Ako nacine neko krivicno delo tu je vec druga prica. Ja iskreno ne bi nikada voleo da ih sretnem negde na putu jer su za mene okupatori u svakom smislu te reci. Slican tretman imali su i kada su prolazili kroz Rusiju prema Avganistanu.
Mislim da i nasa vojska ima isti tretman kada prolazi kroz clanica NATO zemalja ali ponavljam samo u mirnodobskim uslovioma. Tako da ovo nema veze sa okupacijom ostatka Srbije ali sama cinjenica da su prisutni na nasim drumovima vredja zdravu pamet. Mozda i neko kaze pa to je zarad produbljivanja ekonosmkih veza sa clanicamo NATO pakta ali ja u to verujem kao u Deda Mraza.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Okt 2016 13:50
|
offline
- djboj

- Super građanin
- Pridružio: 06 Jul 2010
- Poruke: 1287
|
- 12Ovo se svidja korisnicima: Snorks, djordje92sm, Levi, komkom, vranjanac29, radionica1, ssekir75, Eyes Wide Shut, jazbar, kalens021, pedja63, BlekMen
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
|
|
|
|
|
|
|
|