|
Poslao: 07 Mar 2026 00:59
|
offline
- dragoljub11987
- Legendarni građanin
- Pridružio: 22 Jul 2018
- Poruke: 4522
|
- 32Ovo se svidja korisnicima: nebidrag, kybonacci, halkin gol, Pavel Medved, DonRumataEstorski, Bubimir, zlaya011, Otto Grunf, Tila Painen, Boroš, draganl, mile33, draganca, Panter, Kajzer Soze, FileFinder, ssekir75, GrobarPovratak, Šraf, Povratak1912, ladro, Prašinar, ILGromovnik, Romibrat, Ageofloneliness, celt, IvanM1984, Djevrek od kartona, BraneS, Žrnov, nenooo, amaterSRB
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
shiro ::Sta se desilo sa Mosadovim agentima u Iranu ?
U proslom ratu su napravili veliko haos u Iranu a sad ih nema nikako.
У јануару дали животе за демократију и људска права.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 07 Mar 2026 01:01
|
offline
- Cp6uH
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 28 Feb 2026
- Poruke: 1
|
Kako misliš nema mosada, ubiše vrhovnog odmah u startu, pojačane su mere Iranaca sigurno, al od Mosada se pobeći ne može, neki se verovatno evakuišu, drugi dejstvuju još uvek, treći se infiltriraju u novo rukovodstvo. Obzirom na dešavanja ni jedna služba u Iranu trenutno ne spava, pored ovog sveopšteg pičvajza na terenu, mislim da ne možemo ni da naslutimo kakve se obaveštajne igre igraju. Jer je bukvalno cela najjača ekipa na terenu i dejstvuje, mi teško dolazimo do vesti da l je nešto što eksplodira zaista eksplodiralo ili ne, o obaveštajnom ratu pojma nemamo
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Mar 2026 01:06
|
offline
- šumar bk2

- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Maj 2005
- Poruke: 4104
- Gde živiš: Beograd
|
- 32Ovo se svidja korisnicima: nebidrag, sap, Bubimir, zlaya011, Milos82, Griffon vulture, Otto Grunf, sovanova95, Bobrock1, Tila Painen, Boroš, proleter373, PlayerOne, lacko, Panter, paladin71, ssekir75, GrobarPovratak, Betta, Šraf, Zerajic, kolle.the.kid, aleksandar1888, ILGromovnik, IvanM1984, Djevrek od kartona, BraneS, nenooo, laurusri, dani.tomic, jazbar, amaterSRB
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Mirišem neko opasno licemerje...možda mi se samo čini...
Citat:Ratni zločinac Putin ubija Amerikance, dajući Iranu obaveštajne podatke.
Rusija mora da snosi odgovornost za masovni haos i smrt.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Mar 2026 01:20
|
offline
- nebidrag
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 08 Avg 2014
- Poruke: 27
- Gde živiš: Srbija
|
- 17Ovo se svidja korisnicima: Bubimir, zlaya011, Dogma21, burevestnik, Otto Grunf, Boroš, lacko, mile33, ssekir75, Šraf, kolle.the.kid, celt, IvanM1984, Djevrek od kartona, BraneS, laurusri, crnogorac
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Први извештаји о обарању израелског хеликоптера од стране Хезболаха у Наби Шиту, регион Бека [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Mar 2026 01:24
|
offline
- Pridružio: 15 Jul 2020
- Poruke: 76
|
[quote="sap"]kybonacci ::Локација обарања Јак-130 је изнад Техерана (тачније 35.788307, 51.639822) , тако да је Ф35 дефинитивно био у иранском ваздушном простору
Није директна реплика него сам хтео само кратко да се надовежем у вези могућег правца наиласка авиона.
Техеран као град је потенцијално највише изложен удару са северне стране. Нисам приметио да је неко то навео па ето после пар дана , чекајући да то неко напише а није, скупио храброст.
Најбезбеднији коридор северми Ирак- турска- брзи прелет северно од Табриза (Иран) - Азербејџан- каспијско море. Ф35 би требало без проблема тим коридором непримећен.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Mar 2026 01:28
|
offline
- Pridružio: 30 Mar 2022
- Poruke: 638
|
- 24Ovo se svidja korisnicima: Bubimir, zlaya011, šumar bk2, Milos82, Otto Grunf, Boroš, paja69, PlayerOne, Blogadan, Panter, nick79, Vrač, ssekir75, aleph_one, zivojin32, ladro, kolle.the.kid, aleksandar1888, zokizemun, ILGromovnik, Wrangler, Djevrek od kartona, BraneS, Žrnov
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
šumar bk2 ::Mirišem neko opasno licemerje...možda mi se samo čini...
Citat:Ratni zločinac Putin ubija Amerikance, dajući Iranu obaveštajne podatke.
Rusija mora da snosi odgovornost za masovni haos i smrt.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Frajer je stvarno teži idiot, ali to mu kaže i 99% ljudi koji mu odgovaraju na post i kažu da Ameri to isto rade Rusima, počevši od Scott Rittera pa do ostalih, a našli mu naravno da je i primio više od 234.000 USD od izraelskog lobija.
Ali mene uvijek brine prosječni Amer ili bilo tko drugi, koji samo pročita takav naslov i ne ide dalje u komentare, zato smo i u problemu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Mar 2026 01:36
|
offline
- ILGromovnik

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Jun 2007
- Poruke: 2603
- Gde živiš: South of Heaven
|
+ helikopterska baza u kuvajtu kybonacci ::Citat:Следы от ударов 2 иранских БПЛА по вертолëтной стоянке на американской базе «Camp Buehring» в Кувейте. К сожалению, ни один из беспилотников не попал в цель, а об осколочных повреждениях машин судить по этому фото невозможно. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Na slici su 3 Činuka i 1 Apač. Američki Logistički kamp za Irak u Kuvajtu. E sad učinak na cilju je vidjen (na drugim "teatrima") i efikasniji...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Mar 2026 02:51
|
offline
- šumar bk2

- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Maj 2005
- Poruke: 4104
- Gde živiš: Beograd
|
- 19Ovo se svidja korisnicima: DJUNTA, Milos1977, sovanova95, Otto Grunf, zlaya011, Bobrock1, lacko, mile33, Panter, Bubimir, Šraf, zixmix, Zerajic, zokizemun, ILGromovnik, Denaya, Romibrat, Djevrek od kartona, BraneS
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Citat:Prvi zabeleženi dokaz uništenja radara AN/TPY‑2 radar u bazi Muwaffaq Salti Air Base, gde je raspoređen zajedno sa sistemom THAAD
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Fotografija se već sad uveliko šeruje i objavljuje putem mreža, ali sačekajmo potvrdu autentičnosti.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Mar 2026 03:22
|
offline
- Milos1977
- Elitni građanin
- Pridružio: 31 Mar 2017
- Poruke: 2353
|
- 13Ovo se svidja korisnicima: šumar bk2, Otto Grunf, lacko, ssekir75, aleph_one, GrobarPovratak, Šraf, Bobrock1, nebidrag, IvanM1984, Djevrek od kartona, BraneS, laurusri
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Nadam se da je slika unistenog THAAD radara autenticna. Muka mi je kad citam da Iran pogadja samo kad slucajno "od stotine ispaljenih raketa mora nesto da prodje"
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Mar 2026 03:38
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39555
|
Потврђујући снимак из Басре, у Ираку. Ирански прокси су напали објекте компаније КБР (једне од структурних дивизија Халибуртона, који је један од највећих извођача радова Пентагона). Аеродром у Багдаду и база „Викторија“ су такође поново нападнути. У Басри, након напада „Шахида“, гори прилично жестоко. САД су очигледно потценили чињеницу да је њихова инфраструктура на Блиском истоку заправо прилично крхка.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Техеран под великим ударом: пожар на аеродрому и експлозија у складишту у Британској Колумбији
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Америчка војна база Викторија у Багдаду изгорела је након напада
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Delovi obprene BPL u Iranskoj provinciji Huzistan
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Снимак напада Епштајнове коалиције у области једне од иранских школа. Трагедија у Минабу се скоро поновила.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Radi PVO iznad Tel Aviva
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Последице доласка иранске ракете на хангаре са опремом у једној од америчких ваздухопловних база у УАЕ.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ako nije AI ova je pala blizu snimatelja
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|