Rat Izrael i SAD protiv Irana 2026

200

Rat Izrael i SAD protiv Irana 2026

offline
  • Pridružio: 22 Jul 2018
  • Poruke: 4522

shiro ::Sta se desilo sa Mosadovim agentima u Iranu ?
U proslom ratu su napravili veliko haos u Iranu a sad ih nema nikako.

У јануару дали животе за демократију и људска права.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Cp6uH 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 28 Feb 2026
  • Poruke: 1

Kako misliš nema mosada, ubiše vrhovnog odmah u startu, pojačane su mere Iranaca sigurno, al od Mosada se pobeći ne može, neki se verovatno evakuišu, drugi dejstvuju još uvek, treći se infiltriraju u novo rukovodstvo. Obzirom na dešavanja ni jedna služba u Iranu trenutno ne spava, pored ovog sveopšteg pičvajza na terenu, mislim da ne možemo ni da naslutimo kakve se obaveštajne igre igraju. Jer je bukvalno cela najjača ekipa na terenu i dejstvuje, mi teško dolazimo do vesti da l je nešto što eksplodira zaista eksplodiralo ili ne, o obaveštajnom ratu pojma nemamo



offline
  • Pridružio: 24 Maj 2005
  • Poruke: 4104
  • Gde živiš: Beograd

Mirišem neko opasno licemerje...možda mi se samo čini...


Citat:Ratni zločinac Putin ubija Amerikance, dajući Iranu obaveštajne podatke.
Rusija mora da snosi odgovornost za masovni haos i smrt.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2014
  • Poruke: 27
  • Gde živiš: Srbija

Први извештаји о обарању израелског хеликоптера од стране Хезболаха у Наби Шиту, регион Бека [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 15 Jul 2020
  • Poruke: 76

[quote="sap"]kybonacci ::Локација обарања Јак-130 је изнад Техерана (тачније 35.788307, 51.639822) , тако да је Ф35 дефинитивно био у иранском ваздушном простору

Није директна реплика него сам хтео само кратко да се надовежем у вези могућег правца наиласка авиона.

Техеран као град је потенцијално највише изложен удару са северне стране. Нисам приметио да је неко то навео па ето после пар дана , чекајући да то неко напише а није, скупио храброст.

Најбезбеднији коридор северми Ирак- турска- брзи прелет северно од Табриза (Иран) - Азербејџан- каспијско море. Ф35 би требало без проблема тим коридором непримећен.

offline
  • Leonov 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2022
  • Poruke: 638

šumar bk2 ::Mirišem neko opasno licemerje...možda mi se samo čini...


Citat:Ratni zločinac Putin ubija Amerikance, dajući Iranu obaveštajne podatke.
Rusija mora da snosi odgovornost za masovni haos i smrt.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Frajer je stvarno teži idiot, ali to mu kaže i 99% ljudi koji mu odgovaraju na post i kažu da Ameri to isto rade Rusima, počevši od Scott Rittera pa do ostalih, a našli mu naravno da je i primio više od 234.000 USD od izraelskog lobija.


Ali mene uvijek brine prosječni Amer ili bilo tko drugi, koji samo pročita takav naslov i ne ide dalje u komentare, zato smo i u problemu.

offline
  • Pridružio: 13 Jun 2007
  • Poruke: 2603
  • Gde živiš: South of Heaven

+ helikopterska baza u kuvajtu
Na slici su 3 Činuka i 1 Apač. Američki Logistički kamp za Irak u Kuvajtu. E sad učinak na cilju je vidjen (na drugim "teatrima") i efikasniji...

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2005
  • Poruke: 4104
  • Gde živiš: Beograd

Citat:Prvi zabeleženi dokaz uništenja radara AN/TPY‑2 radar u bazi Muwaffaq Salti Air Base, gde je raspoređen zajedno sa sistemom THAAD


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Fotografija se već sad uveliko šeruje i objavljuje putem mreža, ali sačekajmo potvrdu autentičnosti.

offline
  • Pridružio: 31 Mar 2017
  • Poruke: 2353

Nadam se da je slika unistenog THAAD radara autenticna. Muka mi je kad citam da Iran pogadja samo kad slucajno "od stotine ispaljenih raketa mora nesto da prodje"

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39555

Потврђујући снимак из Басре, у Ираку. Ирански прокси су напали објекте компаније КБР (једне од структурних дивизија Халибуртона, који је један од највећих извођача радова Пентагона). Аеродром у Багдаду и база „Викторија“ су такође поново нападнути. У Басри, након напада „Шахида“, гори прилично жестоко. САД су очигледно потценили чињеницу да је њихова инфраструктура на Блиском истоку заправо прилично крхка.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Техеран под великим ударом: пожар на аеродрому и експлозија у складишту у Британској Колумбији
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Америчка војна база Викторија у Багдаду изгорела је након напада
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Delovi obprene BPL u Iranskoj provinciji Huzistan
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Снимак напада Епштајнове коалиције у области једне од иранских школа. Трагедија у Минабу се скоро поновила.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Radi PVO iznad Tel Aviva
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Последице доласка иранске ракете на хангаре са опремом у једној од америчких ваздухопловних база у УАЕ.


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ako nije AI ova je pala blizu snimatelja
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1731 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 2 sakrivenih i 1675 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, ArmFPGA, Bosnjo, BOXRR, cavatina, Cicumile, Dare, dekan.m, Despot Đurađ, Dežurni pod palubom, Djota1, djuradj, drale12, DS01, Dukelander, Gargantua, goran.vvv, ivan_8282, JOntra, Karapan, kunktator, kybonacci, larix, luka35, mainstream, Marko00, micke83, Milo97, mnn2, monomah, naki011, Ne doznajem se u oružje, Nikoletina Bursac, nuki1234, OldKresoje, ozzy, Pilence, precan, prle122, Prle90, raketaš, sabros, sasa87, Schmidt, Sirius, Srki98, Tamna_strana_Meseca, Toper, troki1971, VJ, voja64, YFSS33, zziko, 79693