|
Poslao: 28 Feb 2026 11:06
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39638
|
Posledice pogotka na fabriku raketa u Iranu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Gađan položaj PVOi Hari Beraku Maharistan
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Prelet aviona preko Iraka prema Iranu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Gađane baze IRGCu Korhevu i Tabrizu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Gađana bazaBasidža u Kermašahu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Gađana i bivšaAhmadinedžadova rezidencija
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2026 11:17
|
offline
- MareMarkic
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 26 Feb 2026
- Poruke: 11
|
Sevetar ::@perudin_92
Ne znam sta očekujes od rusa kad ni u njihovom dvoristu ne cveta cveće.
Ostaje upitnik da li su kinezi dali neku opremu ili ne.
Kinezi su u Februaru u misiji sa spijunskim brodom Liaowang-1 u severnom delu Indijskog okeana koji prati u realnom vremenu lansiranje raketa i kretanje mornarice i deli ih naravno sa Iranom.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2026 11:41
|
offline
- MareMarkic
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 26 Feb 2026
- Poruke: 11
|
Prema kineskom kanalu China Pulse , ovo su skoro objavljeni snimci velikog gomilanja borbenih aviona u americkoj bazi Muwaffaq Salti !!! Ih da sad doleti jedna ....
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2026 11:57
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39638
|
Gađana američka baza u Ebrilu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Pogođen radar u Šehid Bonaharu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Rad PVO iznadEbrila
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Izgleda je ista pogodila nešta iznad Ebrila
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Radila PVO iznad Rijada
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2026 12:02
|
offline
- MareMarkic
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 26 Feb 2026
- Poruke: 11
|
Mihailo Gazdić ::jesu li se desili udari na saudijsku arabiju?
Navodno pogodjena baza Princ Sultan kao i Rijad
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2026 12:03
|
offline
- Neutral-M
- Počasni građanin
- Pridružio: 17 Nov 2021
- Poruke: 779
|
Ako se iran odluci da napadne NA Abraham L, to ce vjerovatno biti slozeni kombinovani napad sa mozda 1000 dronova i dosta krstarecih protivbrodskih raketa, gde ce Sahed dronovi prvo zasisit brodske PVO, i tako otvorit put kr raketama.
ps
kad se razmislja o razlogu kineske pomoi iranu, treba imati u vidu da je to vjerovatno prvenstveno iz ekonomskog razloga, koliko procenti je iranska nafta za kinesku industriju jeftinija od arapske nafte?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2026 12:10
|
offline
- Bobrock1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Mar 2022
- Poruke: 4725
|
Napisano: 28 Feb 2026 12:04
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
GP":General-major Amir Hatami, vrhovni zapovjednik iranske vojske, potpuno je zdrav i nastavlja voditi snage, izvještava ISNA, odbacujući glasine o njegovoj smrti."
One američke avio cisterne, kuda če sada, kad tuku sve baze u okolin Irana. A nužne su za napad na Iran.
Dopuna: 28 Feb 2026 12:10
Levi ::Mornari I US ljudstvo po okolnim hotelima disperzovani 🤣
Neko mora da poslužuje PVO sisteme, koji su sada na udaru.
|
|
|
|
|
|