|
Poslao: 28 Feb 2026 10:27
|
offline
- Pridružio: 17 Maj 2019
- Poruke: 1994
|
- 15Ovo se svidja korisnicima: Komanca, Nemanja.M, dolinalima, Romibrat, ikan, alenvprekrsku, Battlehammer, kybonacci, ILGromovnik, Naum T, MaRtInsrbija1993, Solunac na steroidima, Insan, bladesu, Kibice
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Хути назули папуче и узели пластичне упаљаче
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2026 10:28
|
offline
- MareMarkic
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 26 Feb 2026
- Poruke: 11
|
Pogodjena americka baza u Kataru , navodno su oborene tri rakete a ostalo je pogodilo cilj.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2026 10:32
|
offline
- zdrebac
- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Jan 2012
- Poruke: 3536
|
nezvanicno, Aziz Nasiradze ministar odbrane, Gholam Hossein Mohseni-Ejei ministar pravde i general Amir Hatami su ubijeni u napadima.
za generala je izgleda potrvdjeno
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2026 10:35
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39108
|
Kuvajt se pridružio četu i prijavio eksplozije
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Radi PVO iznad Jerusalima
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Izgleda su Iranci pogodili nešta oko Haife i Tel Aviva
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Radi Patriot iznad Dohe
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Drugi kadar pogotka američke pomorske baze u Bahreinu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2026 10:36
|
offline
- lord sir giga

- Elitni građanin
- Pridružio: 01 Dec 2009
- Poruke: 2424
- Gde živiš: Borca Sebes gde obicno .......
|
Za sada slabo stizu vesti, o delovanju jednih po drugima i obratno. Dobra stvar je da je Iran reagovao brze nego prosli put, ali 2 sata je mnogo.
Na njima je da doziraju kakvi ce kontra udari biti.
Ali treba se zadrzati na iskljucivo vojnim ciljevima, sve dok protivnicka strana to postuje. Cim pogode nesto sto nije vojno i bude dosta civilnih zrtava treba otvoriti sezonu slobodnog lova.
Pitanje je koliko su spremne pvo snage saveznika da izdrze serija udara a znamo da rakete pvo sistema ne nicu na grani.
Veliki broj raketa je utrosen prosli put, a i dosta lansera je pogodjeno.
Dovucene su nove snage, ali kao sto se vidi na snimcima prolaze rakete i pogadjaju.
Cekam dalji razvoj dogadjaja, a prevashodno obaranje sahed dronova pa da vidimo koliko je ko novca i raketa potrosio
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2026 10:36
|
offline
- Pridružio: 16 Feb 2025
- Poruke: 145
|
- 17Ovo se svidja korisnicima: t84dar, danijell, ccoogg123, ikan, Panter, DonRumataEstorski, LjutaGuja, kybonacci, Naum T, Vlad000, Boroš, Otto Grunf, DzigiNS, jalos, boro975, sovanova95, meyconi
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
pein ::
Трамп је објавио 3 циља у својим нападима на Иран:
- Уништити иранске ракете
pein ::
Pogođena mornarička baza SsAD u Bahreinu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ocekivao sam drugaciji nacin unistenja raketa
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2026 10:38
|
offline
- Pridružio: 17 Maj 2019
- Poruke: 1994
|
Изнад Абу Дабија
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2026 10:38
|
offline
- Kubovac

- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 12 Jul 2016
- Poruke: 6875
|
- 49Ovo se svidja korisnicima: PrintZip, dane007, danijell, ccoogg123, Avalon015, alenvprekrsku, vukan0799, CCCP, šumar bk2, aleph_one, Battlehammer, shlauf, DonRumataEstorski, Bo96, Apok, ILGromovnik, Kriglord, Blogadan, ObicanUser, Kobrim, Boroš, CHARLIE JA., MaRtInsrbija1993, gajasvi, miodrag, Viktor Vuk, proka89, Solunac na steroidima, Dzuki, jalos, K a s p e r, aleksandarbl, Milos82, boro975, uruk, JimmyNapoli, lord sir giga, LUDI, Insan, Žrnov, nebidrag, Leonov, sovanova95, bladesu, m0nstrum_, Kibice, udbas, galerija, comi_pfc
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
PrintZip ::Хути назули папуче и узели пластичне упаљаче
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Moramo im odati "priznanje". Ljudi "žive za fajt!"
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2026 10:39
|
offline
- Pridružio: 03 Sep 2025
- Poruke: 53
|
- 18Ovo se svidja korisnicima: ccoogg123, zoranbig, alenvprekrsku, zemljanin, Krusarac, Despot Đurađ, Naum T, Boroš, Komentator, Joco Skljoco, gajasvi, Viktor Vuk, Solunac na steroidima, zule2, Milos82, boro975, laurusri, bladesu
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Sevetar ::@perudin_92
Ne znam sta očekujes od rusa kad ni u njihovom dvoristu ne cveta cveće.
Ostaje upitnik da li su kinezi dali neku opremu ili ne.
Možda Rusima ne cvijetaju ruže, al bogami Kinezima cvjetaju i itekako imaju kapacitet da pomognu.
Ono što mogu učiniti je isto što Europa i Kauboji rade ukrofašistima - već 4 godine daje im bolesne količine pare i naoružanja za borbu protiv Rusije.
Zašto to isto sada Kina ne bi napravila Iranu ?
Ja sam već prije nekoliko tjedana napisao da je Iran posljedni bastion za borbu protiv židovsko-američkog imperijalizma na Bliskom istoku. Kad Iran padne Kauboji imaju otvoren put prema Dalekom istoku i Kini.
Ako Kinezi i Rusi ne vide da se Kina i Rusije također brane i u Iranu danas, onda neka ne plaču u budućnosti kao što Rusi plaću i krvare već od 2022 kad im zaigra mečka pred vratima.
Na strani sam Irana jer je sam u borbi protiv modernih imperijalističkih fašista. I svaka im čast na mudima i ustrajnosti , al realno svi znamo da bez pomoći Kine i Rusije oni ovo neće moći sami izgurat i Amerika će ih dugoročno sa svojom židovskom produzenom rukom sravnati sa zemljom iz zraka i unistit im sve potencijale za daljnji odgovor.
|
|
|
|
|
|