|
Poslao: 24 Mar 2011 12:42
|
offline
- Pridružio: 05 Nov 2007
- Poruke: 1056
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 24 Mar 2011 12:55
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113964
|
afp
Citat:Air strikes have been carried out on the Gaddafi-stronghold of Sebha overnight and on Thursday morning
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Mar 2011 13:10
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113964
|
Citat:A Libyan energy officials tells Reuters the country is low on fuel and needs imports to deal with the shortages.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Mar 2011 13:48
|
offline
- beowl

- Elitni građanin
- Pridružio: 14 Sep 2009
- Poruke: 1902
|
OT: Le Monde javlja da je u Siriji pobijena gomila demonstranata.
U Libiji, BBC javlja da su Gadafijeve trupe zauzele luku u Misrati ali to još uvek nije potvrđeno. Drugi izveštaji, takođe neprovereni, kažu da je libijska mornarica (pod Gadafijevom kontrolom) blokirala luku.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Mar 2011 14:03
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113964
|
AFP,nemacka N-TV,ABC
Citat:ABC News are reporting that a French fighter has shot down a Libyan air force jet which was violating the no-fly zone.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Mar 2011 14:59
|
offline
- Pridružio: 17 Apr 2010
- Poruke: 86
|
Zaista javljaju da je galeb u pitanju...Raduju se ko da su oborili stelt avion!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Mar 2011 15:04
|
offline
- Pridružio: 10 Maj 2005
- Poruke: 567
|
pa sto je koji djavo dizao galeba?! mozda za neko osmatranje...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Mar 2011 15:08
|
offline
- Pridružio: 17 Apr 2010
- Poruke: 86
|
Javljaju da su ga francuzi oborili iznad Misrate gde je trebalo da gadja pobunjenike...Jos su dodali da od subote nije zabelezena nijedna radarska aktivnost na teritoriji Libije,da su im unistili veci deo PVO arsenala...
Zasto je G-2 poleteo?i to su javili da je to jedini avion koji je poleteo od pocetka No Fly Zone projekta!
Nemaju nikakve sanse sta god da se digne u vazduh zavrsice svoju sudbinu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Mar 2011 15:48
|
offline
- Voja1978

- Elitni građanin
- Pridružio: 11 Dec 2010
- Poruke: 2383
- Gde živiš: Beograd
|
Evo linka za G-2 (ili J-21, njih su takodje remontovali)
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|