Rat u Siriji, 2011-2015. godina

603

Rat u Siriji, 2011-2015. godina

offline
  • medicina
  • Pridružio: 29 Dec 2010
  • Poruke: 1706
  • Gde živiš: Srbija, Levač

ne mogu da poverujem da je ovo Damask, pa gradovi severno su skroz porušeni. Videli smo snimke. a navodno teroristi u predgrađu i zauzeli aerodrom u Damasku. Jbt koji medijski rat.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Nov 2012
  • Poruke: 168

Levčanin ::ne mogu da poverujem da je ovo Damask, pa gradovi severno su skroz porušeni. Videli smo snimke. a navodno teroristi u predgrađu i zauzeli aerodrom u Damasku. Jbt koji medijski rat.

Kada su nas bombardovali 99 godine moji prijatelji iz Njemacke su mislili da smo sravnjeni sa zemljom. Opsivilali su da je sve unisteno. Nisu vjerovali tome sto ja pricam. Tek 2006 godine kada su nas posjetili vidjeli su da nema ni trunke istine u svemu tome ali...



offline
  • Mačak
  • Zavarivač
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 2591
  • Gde živiš: Čačak

Interesantna situacija , u ovo vreme internet treba da bude preplavljen snimcima heroja revolucije ,
nešto se čudno dogadja , nigde novih snimaka samo po neka sahrana i stari snimci ,
tviteri nisu ništa novo izbacili samo komentari i propaganda .
Mozda su dogovorili primirje .

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Pored sistema Patriot u Tursku stizu i avioni E-3A AWACS ,
koji ce biti stacionirani u vazduhoplovnoj bazi Konya.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 22 Nov 2012
  • Poruke: 64

Levčanin ::ne mogu da poverujem da je ovo Damask, pa gradovi severno su skroz porušeni. Videli smo snimke. a navodno teroristi u predgrađu i zauzeli aerodrom u Damasku. Jbt koji medijski rat.

Pre ce biti da ti ne gledas realno na celu situaciju, odredjeni delovi grada, predgradja su unisteni bukvalno do temelja.

I na tom snimku ne pise koji je deo grada, niti prikazuju aerodrom.

offline
  • Pridružio: 21 Jan 2012
  • Poruke: 92

Levčanin ::ne mogu da poverujem da je ovo Damask, pa gradovi severno su skroz porušeni. Videli smo snimke. a navodno teroristi u predgrađu i zauzeli aerodrom u Damasku. Jbt koji medijski rat.
To može biti i Damask i od pre neku godinu.Ako prizovemo malo logike.

offline
  • Pridružio: 22 Nov 2012
  • Poruke: 64

deki99 ::Levčanin ::ne mogu da poverujem da je ovo Damask, pa gradovi severno su skroz porušeni. Videli smo snimke. a navodno teroristi u predgrađu i zauzeli aerodrom u Damasku. Jbt koji medijski rat.
To može biti i Damask i od pre neku godinu.Ako ćemo malo logike.


Naravno da moze ali ne mora da znaci, jer nisu svi delovi grada zahvaceni ratom.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

cussword20 ::Levčanin ::ne mogu da poverujem da je ovo Damask, pa gradovi severno su skroz porušeni. Videli smo snimke. a navodno teroristi u predgrađu i zauzeli aerodrom u Damasku. Jbt koji medijski rat.

Pre ce biti da ti ne gledas realno na celu situaciju, odredjeni delovi grada, predgradja su unisteni bukvalno do temelja.

I na tom snimku ne pise koji je deo grada, niti prikazuju aerodrom.


Možda jeste centar grada sa užom okolinom - predgrađe Damaska Darja izgleda upravo ovako (od 0:50)...

offline
  • Mačak
  • Zavarivač
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 2591
  • Gde živiš: Čačak

Niste pratili na času , objavljeno je ovo , zivot normalno funkcioniše sve dok ovi drekavci ne dodju sa oruzijem i naprave haos , njima civilni kvartovi sluze za sakrivanje jadan narod ostane u ne obranom grozdju .
Ne mogu sad da nadjem snimak gde su ušli medju narod na ulici , narod se okreće i gleda ih , ne veruju šta vide . otišli su do jednog ugla zgrade i pored naroda i kola , saobraćaja počeli da pucaju i da se deru , poznatu melodiju .

offline
  • Pridružio: 21 Jan 2012
  • Poruke: 92

Dragan Mačak Damljanović ::Niste pratili na času , objavljeno je ovo , zivot normalno funkcioniše sve dok ovi drekavci ne dodju sa oruzijem i naprave haos , njima civilni kvartovi sluze za sakrivanje jadan narod ostane u ne obranom grozdju .
Ne mogu sad da nadjem snimak gde su ušli medju narod na ulici , narod se okreće i gleda ih , ne veruju šta vide . otišli su do jednog ugla zgrade i pored naroda i kola , saobraćaja počeli da pucaju i da se deru , poznatu melodiju .

Neće biti baš tako da se bezbrižno šetkaju a na nekoliko km ovo:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
A u Aleppu u akademiji su i ove puške makete
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 11190 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 10 sakrivenih i 11106 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alen-Delon-u-boji, Apok, Asteker, BB, Belac91, bojcistv, boracbl1389, brandža84, brufen, Ca6otep, Chainsaw, Cirkon, crazydkure, CrveniSolaris, darionis, debeli, Dimitrise93, Dioniss, djuradj, dolinalima, goxin, Grebostrek, Hans Gajger, Istman, Jelly4183, Jeremiah, jodzula, JohnDoe, Kalem, Kotarle, Krin, krkalon, laurusri, LostInSpaceandTime, Lošmi, Lucije Kvint, Magistar78, Marko Marković, marko79, Milan A. Nikolic, milanpb, milanpetkovicv, Milometer, milutin134, Mirage 2000N, mirkoro, MiroslavD, nenad81, nikolapetkovic, Nomica, Oscar, ozzy, PlayerOne, Radoslava, RD84, S.Palestinac, Semberija, Sevatar, Sirius, skok, Srki98, StalniPromatrač, stegonosa, suton, tomigun, tomo2, Topaz9, Tribal, Velizar Laro, Vlada78, W123, Weah88, Zoca, ZZZ