Rat u Siriji, 2011-2015. godina

756

Rat u Siriji, 2011-2015. godina

offline
  • Mačak
  • Zavarivač
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 2591
  • Gde živiš: Čačak

Itar- Tass , prenosi
Sirijska vojska priznaje da su pobunjenici zauzeli deo aerodroma i magacine , sa 20 zarobljenih vojnika ,
Ali kazu da je dejstvom avijacije odbijen napad , i sprečen napad pobunjenika , to je bilo u četvrtak popodne ?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Okt 2011
  • Poruke: 63

Hektor ::Napisano: 11 Jan 2013 17:25
Hahahaha, jednom Hind , uvek Hind Mr. Green
Nije mogao da izdrži ni 10 postova, a prvi mu je počinjao "ja sam protiv terorista, ali..... GUZ - Glavom U Zid GUZ - Glavom U Zid GUZ - Glavom U Zid "
E stvarno si za "odabrane" .


Ne razumijem toliko želju i potrebu za provokacijama, posebno ne onim prizemnim, nepotrebnim i nekorektnim. Da pazljivije pratis moje komentare shvatio bi sustinu i bit mojih postova.

To sto sam danas iznenadjen i razocaran neadekvatnim odgovorom SA na zauzimanje baze, a sto i nije mal zalogaj (priznati ce ko zeli i ko je svjestan i koliko-toliko objektivan) me ne mora dovoditi u situaciju da se nekome pravdam i dodatno obrazlazem.

Da ne idemo previse u off, s ovim zavrsavam i slicne provokacije idu na ignore. Lijep pozdrav



offline
  • Pridružio: 08 Feb 2011
  • Poruke: 154

Evo odakle sam uzimao delove teksta: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

naravno ne mogu da tvrdim da je 100% pouzdano...

offline
  • Pridružio: 22 Nov 2012
  • Poruke: 64

Dragan Mačak Damljanović ::Itar- Tass , prenosi
Sirijska vojska priznaje da su pobunjenici zauzeli deo aerodroma i magacine , sa 20 zarobljenih vojnika ,
Ali kazu da je dejstvom avijacije odbijen napad , i sprečen napad pobunjenika , to je bilo u četvrtak popodne ?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Bebee Dol

Dragane kako je sprecen kad se ovi unutra setaju, i to je verovanto snimljeno juce.

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2011
  • Poruke: 3685
  • Gde živiš: treći kamen od sunca

Колико сам схватио база је била под опсадом већ неко вријеме, питање је да ли су имали адекватну опрему да минирају исту?! С друге стране, ако нису имали стручњаке за то, могуће је да су и покушали али неуспјешно!(прочитајте како је Пљешевица пала у руке непријатељу)..

offline
  • Mačak
  • Zavarivač
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 2591
  • Gde živiš: Čačak

Vidim ja sve i razumem , imam bolje izvore nego ti , nisam danas bio svo vreme prisutan , sad ću da ispitam sve , evo ovaj snimak naj bolje od svih pokazuje sliku , pobunjenici tovare sve redom ,
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2011
  • Poruke: 154

fantom_S ::Колико сам схватио база је била под опсадом већ неко вријеме, питање је да ли су имали адекватну опрему да минирају исту?! С друге стране, ако нису имали стручњаке за то, могуће је да су и покушали али неуспјешно!(прочитајте како је Пљешевица пала у руке непријатељу).. Mali off: Gde moze da se procita za Pljesevicu ?

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2011
  • Poruke: 171

Turska novinska agencija javila da su teroristi oborili SU-35 ! Smile . Kada obore spejs satl pocecu i ja da ih podrzavam

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 01 Dec 2012
  • Poruke: 52

Dragan Mačak Damljanović ::Vidim ja sve i razumem , imam bolje izvore nego ti , nisam danas bio svo vreme prisutan , sad ću da ispitam sve , evo ovaj snimak naj bolje od svih pokazuje sliku , pobunjenici tovare sve redom ,
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Na snimku ima zarobljen i netaknut Mi-8 sa NRZ u lanseru, što će reći da je bio potpuno operativan a takvih ima još.

Takođe ima pobijenih vojnika u bazi...o evakuaciji tu nije bilo ni riječi.

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2011
  • Poruke: 3685
  • Gde živiš: treći kamen od sunca

Dixy :: Mali off: Gde moze da se procita za Pljesevicu ?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 843 korisnika na forumu :: 31 registrovanih, 0 sakrivenih i 812 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bankulen, Car89, cikadeda, Coabelgrade, cole77, DH, Dixtrix, Georgius, GrammaticalAnalysis, lcc, Litostroton, Medojed, Mihailo Gazdić, Mićko, Mrav Obrad, MrNo, mustangkg, nikonema, rednap, redstar011, Rogan33, scimitar19, shiro, Sir Budimir, Steeeefan, Tamna_strana_Meseca, TheDictator, Tvrtko I, ulogovan, uruk, vlada035