Rat u Siriji 2016 - Komentari, diskusije i analize članova

1924

Rat u Siriji 2016 - Komentari, diskusije i analize članova

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2014
  • Poruke: 436

Vidi Čečena sa pravoslavnim sveštenikom. Kako je ih Putin uspeo tako pripitomiti.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39647

Pa dobro i odža je tu onaj sa šubarom i bradom bar tako deluje???



offline
  • Pridružio: 19 Jul 2012
  • Poruke: 1173
  • Gde živiš: Banja Luka

Al Dzazira javlja...
Citat:Stanovnici nemaju gdje pokapati sve veći broj mrtvih, pa ih sahranjuju u parkove i druge javne površine.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

A Asad porucuje...

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39647

Mali zeljeni dećki delaju.
Syria: Mine clearance operation gets underway in liberated eastern Aleppo


SAA captures Aleppo National Hospital which was turned by jihadists into HQ

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2016
  • Poruke: 1492

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

"Militants Fleeing to Southern Part of Aleppo Pocket, Settig Up New Defense Lines There"

Počelo povlačenje u južni dio. Južno od citadele. Povlače se teroristički kriminalci.

Pričaju da če iči u proboj, koji če započet uskoro - sanja svinja kokuruz. Ali, izgleda da imaju još nešto snage, da brane odstupnicu.

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16326
  • Gde živiš: Lublana

powSrb ::Видите ове људе-овце

CivilMarchForAleppo Surprised



Само што ће Алепо бити ослобођен до тада. Cool

Nadam se da će pokupiti migrante pa sa njima otrčiti do oslobođenog Alepa.

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2016
  • Poruke: 1492

Hassan Ridha ‏@sayed_ridha 3m3 minutes ago

Rebel commander in Aleppo say they have agreed to withdraw from Aleppo following talks btw people in Turkey & UN

Navodno če njih pustiti iz Alepa???? Komandir terorista kaže da su se dogovorili sa UN i Turskom. O povlačenju iz Alepa.

online
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5590
  • Gde živiš: Novi Sad

Опет је "неидентификовани" авион оплео по турским зеленбаћима у околини Ал-Баба...

Спаваш ли мирно Ердогане? Very Happy

offline
  • powSrb 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Mar 2015
  • Poruke: 9466

^
Citat:unknown warplanes are intensively striking Turkish army/FSA positions N of al-Bab. Laughing

offline
  • Nebojša Đokić
  • vojni istoričar
  • Pridružio: 03 Jun 2010
  • Poruke: 4063
  • Gde živiš: Novi Beograd

Не би ме изненадило ако пацови ноћас крену у пробој. Ово им је можда последња (премда незнатна) шанса да се пробију из обруча. Најкасније сутра увече. Њихова организована одбрана је нема сумње сломљена и још једино што им преостаје то је да покушају пробој. Вероватно ће покушати напад и са друге стране обруча у циљу прихватања снага из опкољеног дела. Проблем је и што многи од опкољених пацова имају породице у опкољеном делу. Али у сваком случају ако буду покушали пробој биће то или ноћас или следеће ноћи. Прекосутра у ово време било какве организоване одбране у источном делу неће бити. Биће само шишћења последњих џепова отпора.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1078 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 9 sakrivenih i 980 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, alex71, Andrija357, bakovaca, BB, belov, bigfoot, bojan_t, bojank, boromir, Bubimir, C-Gun, cenejac111, Cirkon, Darko Jovanovic, darkojbn, Despot1, DonRumataEstorski, drimer, dusanobr, Džekson, esko_hz, Flanker-G, flavius89, GandorCC, Georgius, Giskard, goxin, Grebostrek, Hans Gajger, HogarStrashni, ikan, ivan1973, ivan_8282, jalos, KimiMR, knutveliki, koom0001, Koplje, kulus, kybonacci, Laluvr, Lance Guest, Lep1na, Lester Freamon, Linda, MagicniHerpes, Mali Rambo, mercedesamg, Mi lao shu, Miki 24pbr, Milan 84, milanpb, milenko crazy north, Milometer, MK10, mocnijogurt, Moldovan, moldway, Naj-Turs, Natuzzi, ObelixSRB, OKT, pein, pisac12, PITT, PlayerOne, Pururin, Remain, rodoljub, SamoGledam, Sevatar, Sevetar, Sharpshooter, Shinobi, Singidunumac, Sone0883, synergia, The_new_Statesman, Timočka Divizija, tomo2, tubular, Veless, veljko82, Vilhelmus, vladaa012, Vladimir O., Vozd0714, 787