Rat u Siriji, 2017. godina

1173

Rat u Siriji, 2017. godina

offline
  • Pridružio: 25 Dec 2016
  • Poruke: 2171

Video iz TOS teme.



Kada se desilo ne znam ali sam ga tek danas video.

Mada evo neko napisa " Это видео от 4 июня 2016 года, по некоторым данным уничтожили РСЗО, а не ТОС. ". Ako i jeste video nekog mlrs-a iz juna 2016. godine super. Smile Nego oplelo se tamo u temi, niko ne dovodi verodostojnost snimka u pitanje...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 05 Maj 2013
  • Poruke: 743

I jeste iz 2016. Neko ga je danas ponovo postavio ali siguran sam da je ovo već viđeno.



offline
  • Pridružio: 09 Okt 2014
  • Poruke: 2840

На снимку са тенковима се види да граната лети 4-5 секунди. То му дође око 3км удаљености?

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39682

Troubles i jihad paradise došlo di puškaranja i hapšenja između HTS-a i Zinki
On Tuesday, the Syrian Al-Qaeda branch Hay’at Tahrir Al-Sham (HTS) began a major (zabranjeno)down on its former ally Harakat Nour Al-Din Al-Zenki, prompting a series of shootouts and arrests between the two opposition groups.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici](zabranjeno)s-rival-faction/

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22298

Markoni29 ::На снимку са тенковима се види да граната лети 4-5 секунди. То му дође око 3км удаљености?
Polazna brzina 115/125mm TF je oko 850m/s, a gubi brzinu, znaci manje,verovatno ~2.5km.

offline
  • Pridružio: 10 Sep 2008
  • Poruke: 198

Markoni29 ::На снимку са тенковима се види да граната лети 4-5 секунди. То му дође око 3км удаљености?
Осим ако камером није зумирано а према величини тенка ја ценим да нема више од 1 - 1.5 км.
Узми у обзир да су ови на врху брда па вероватно покушавају да их набоду убацном путањом зато пројектил мало дуже путује.

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16630

Novi ::Узми у обзир да су ови на врху брда па вероватно покушавају да их набоду убацном путањом зато пројектил мало дуже путује.
Која је то убацна путања код тенка Question

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Изгледа ко код минобацача...под 45 степени....

online
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Daj bre koji to tenak ima elevaciju topa iznad +20-25stepeni .Jedino ako se postavi na zadnji nagib od bar +30 pa sa svojim mahsimalnim ode ka gornjoj grupi uglova i ubacnoj putanji a i za taka gađanja sumnjam da postoje tablice .

offline
  • Konstruktor
  • Pridružio: 01 Nov 2013
  • Poruke: 1233

Vojo, nemoj mi se jediti, to su kanda neki supermeni.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1340 korisnika na forumu :: 95 registrovanih, 8 sakrivenih i 1237 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, acatomic, aleksandar89, Alen1987, ALFASPORTIVO, Blair, Bojan198527, bojcistv, bpop, Car89, Chileee, Cicumile, CikaKURE, crnogorac, dane007, DeerHunter, dekiz, dj.ape, djboj, djonsule, Djota1, dok80, dolinalima, Dorcolac, drale12, Dzigy, Electron, Frunze, geo.dule, Georgius, Glavonja049, Gogi_avio, goran.vvv, Ice, Incognito, Jablan, Jaxupa, Jeremija98, Jester, jukeboxer, Kamov, kib, Lep1na, Marko Marković, medaTT, Mi lao shu, Mihailo Gazdić, miki69, Miler88, MiloradKomadic, mladen.zovko, momcilob55, munem, narandzasti, Ndsk, nebidrag, nenaddz, nixos, Nobunaga, OgnjenMitric, ozzy, pablojepao, Panter, peradetlić, pfc74, ping15, pobeda, Posmatrac77OKB, Prečanin30, procesor, radovanstojkov023, raster12, repac, Resnica, S-G, S-lash, saputnik plavetnila, Semberija, shiro, sombrero, sony771, tamno.nebo, Tas011, tomigun, tooooom, troki1971, US_Rank_0, Veber Zoltan, voja64, Vrač, Walkers, Zdilar, ziro, zivojin32, Zmajac