|
Poslao: 08 Sep 2018 13:15
|
offline
- Uzelac2106
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 28 Dec 2011
- Poruke: 664
- Gde živiš: Bačka Topola
|
S. #Syria: #ISIS killed Imad Mohamed Houriyah on E. #Suweida front, an Air Force Intelligence's General from #Tartus province.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 08 Sep 2018 15:19
|
offline
- powSrb
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Mar 2015
- Poruke: 9466
|
^^
Ја колико видим турци не смеју да приђу ни Манбиџу од Амера, а не нешто више.
Citat:Iran vows to take east-Euphrates area after Idleb conquest is achieved (US presence in Syria).
What’s more interesting is that the announcement is made by Rohani; this kind if bravado being usually IRGC’s business. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Демократе у Идлибу
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Дивни неки људи. За пожелети их за комшије. Немци мора да се баш радују када чују какви су, а тек како певуше.
Dopuna: 08 Sep 2018 16:19
Ево снимак из Камишлија. Курди окружили 2-3 возила САА, нешто чекали и на крају их изрешетали у возилима изгледа. Не знам само како су успели и да изгину у исто времен, наводно 11 САА 7 Курда мртво...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Citat:The video shows what happened #Qamishli
Several vehicles of the Syrian military security forces were stopped and surrounded, the Syrian security forces did not leave their vehicles, and shortly thereafter there is shooting.
Последице
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Курди навукоше још беса на себе...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Sep 2018 16:36
|
offline
- Stija zmija
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 11 Jan 2018
- Poruke: 558
|
Ameri kanda žele da izazovu sukob Kurda i SAA..Strašno...Erdo mrsi brkove..Izgleda da će šareni ponovo na žute...Uz Tursku potporu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Sep 2018 17:59
|
offline
- Pridružio: 21 Sep 2013
- Poruke: 112
- Gde živiš: Maribor
|
Bravo Kurdi, nazalost izgleda da jedan Afrin nije bio dovoljan pa izgleda da trazite reprizu negdje drugo. Ne veselim se ali ce na tezi nacin morati nauciti da su samo orudje u americkim rukama sa ogranicenim rokom trajanja.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Sep 2018 18:02
|
offline
- Pridružio: 03 Feb 2013
- Poruke: 3112
|
Na ovom snimku, što ga je pein postavio u spojleru, gađa i artiljerija u isto vreme kad i avijacija.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Sep 2018 19:45
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39687
|
Lideri grupa Hajat Tahrir el Šam i Hizb el Turkistani el Islam, kao i lokalni koordinatori Sirijske civilne odbrane, dogovorili izrežirane incidente uz upotrebu otrovnih supstanci protiv civila, tvrdi portparol ministarstva odbrane Rusije Igor Konašenkov.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Sep 2018 19:47
|
offline
- Cranium
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 18 Nov 2014
- Poruke: 651
|
И после се људи питају што је Садам тукао Курде хемијским оружјем.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Sep 2018 20:48
|
offline
- Georgius
- Moderator foruma
- Pridružio: 06 Jul 2009
- Poruke: 5596
- Gde živiš: Novi Sad
|
^^ bez obzira sta kurdi radili niko nije zasluzio da ga polivaju hemijskim oruzjem. Stvar je sbelektivnosti jer kad oprasis jedno mesto sarinom sve sto mrda prestaje da mrda...ne moze tako da se ratuje
|
|
|
|
|
|