Saudijska Arabija & Jemen

221

Saudijska Arabija & Jemen

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

Insan ::Jeli ovo na dzipu nasa Trocjevka PAT- 20/3 ili mi se cini nevidim dobose? Very Happy

Ovde se bolje vidi



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Neverovatno šta rade ovim saudijcima-onog zarobiše a bio je bar dva kilometra udaljen od njih,da je pobegao u more,otplivao bi a da ga ne stignu Smile
Dakle pišurija živa-nije ni čudo što ljudi raspališe kolce na kraju, imaju i zašto da se vesele ko partizani na Neretvi kad razjebaše žabarski garnizon u Prozoru...samo im još Jul Briner fali Smile



offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39687

HRW slams Saudi Arabia for using cluster bombs in Yemen
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Yemeni Army, Houthis capture Dhubab in Taiz Province
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 09 Maj 2015
  • Poruke: 342

Гледам чланак из октобра 2015 о Јемену, и нико не предлаже примирје, повлачење, но флај зон... какво лицемерје...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

80% of the population need aid
13m people face food shortages
1.4m forced from their homes
2,000 civilians killed

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

Koalicija je zauzela bivsi vojni kamp al-Jawf ...tj ono sto je od njega ostalo Very Happy u sred nedodjije Very Happy

offline
  • Pridružio: 16 Okt 2008
  • Poruke: 2245

RJ ::Neverovatno šta rade ovim saudijcima-onog zarobiše a bio je bar dva kilometra udaljen od njih,da je pobegao u more,otplivao bi a da ga ne stignu Smile
Mozda nezna da pliva?

offline
  • Pridružio: 10 Sep 2015
  • Poruke: 189

Cujem na jednom delu foruma da je u Jemenu bacena atomska bomba...Posto je ovo temo o Jemenu rekoh da pitam sta mislite o tome? - i usput da malo dignemo kroz uzarenu diskusiju da li je atomska ili neutronska posecenost foruma - jos samo chemtrail fali i da budemo jedna vesela forumaska zajednica....

offline
  • Irbis 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Avg 2014
  • Poruke: 3551

Vec se raspravaljalo o tome pretrazi malo temu.

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39687

Blackwater Group abandons Taiz front in west Yemen: reports
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] | Al-Masdar News

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22299

peruni ::Cujem na jednom delu foruma da je u Jemenu bacena atomska bomba...

Sta, legalizovali teske droge? GUZ - Glavom U Zid

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2331 korisnika na forumu :: 33 registrovanih, 4 sakrivenih i 2294 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6footboy, amaterSRB, bojanM84, Bubimir, BUDDAR70, cebam, Feller, GeoM, HogarStrashni, hyla, kutija11, Lance Guest, MaksicZoran, mile.ilic75, miodrag, Mzee, nuki1234, PlayerOne, proka89, repac, S2M, sap, Smiljke, smuk, t.e.m.p.l.a.r., Tafocus, tmanda323, tomigun, VekiJ, Veless, Velibor Radoja, Zvonkozvonko, 79693