|
|
|
Poslao: 16 Feb 2016 09:32
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
- 11Ovo se svidja korisnicima: shmele, CHARLIE JA., lakiluciano, GnaeusDomitiusAhenobarbus, FOX, lakibatica, su27, miodrag, sezan, ssekir75, amir3045
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Neverovatno šta rade ovim saudijcima-onog zarobiše a bio je bar dva kilometra udaljen od njih,da je pobegao u more,otplivao bi a da ga ne stignu
Dakle pišurija živa-nije ni čudo što ljudi raspališe kolce na kraju, imaju i zašto da se vesele ko partizani na Neretvi kad razjebaše žabarski garnizon u Prozoru...samo im još Jul Briner fali
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Feb 2016 11:12
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39687
|
HRW slams Saudi Arabia for using cluster bombs in Yemen
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Yemeni Army, Houthis capture Dhubab in Taiz Province
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Feb 2016 18:22
|
offline
- metemma

- Ugledni građanin
- Pridružio: 09 Maj 2015
- Poruke: 342
|
Гледам чланак из октобра 2015 о Јемену, и нико не предлаже примирје, повлачење, но флај зон... какво лицемерје...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
80% of the population need aid
13m people face food shortages
1.4m forced from their homes
2,000 civilians killed
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Feb 2016 21:54
|
offline
- Pridružio: 16 Okt 2008
- Poruke: 2245
|
RJ ::Neverovatno šta rade ovim saudijcima-onog zarobiše a bio je bar dva kilometra udaljen od njih,da je pobegao u more,otplivao bi a da ga ne stignu
Mozda nezna da pliva?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Feb 2016 23:27
|
offline
- Pridružio: 10 Sep 2015
- Poruke: 189
|
Cujem na jednom delu foruma da je u Jemenu bacena atomska bomba...Posto je ovo temo o Jemenu rekoh da pitam sta mislite o tome? - i usput da malo dignemo kroz uzarenu diskusiju da li je atomska ili neutronska posecenost foruma - jos samo chemtrail fali i da budemo jedna vesela forumaska zajednica....
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Feb 2016 00:48
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39687
|
Blackwater Group abandons Taiz front in west Yemen: reports
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] | Al-Masdar News
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Feb 2016 01:11
|
offline
- Pridružio: 31 Dec 2011
- Poruke: 22299
|
peruni ::Cujem na jednom delu foruma da je u Jemenu bacena atomska bomba...
Sta, legalizovali teske droge?
|
|
|
|
|
|