Saudijska Arabija & Jemen

364

Saudijska Arabija & Jemen

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Protiv kata bi se pobunilo kaubojsko stomatološko društvo jer to se žvaće. Kako bi onda propadali zubi i desni i kako bi oni naplaćivali implantate i mostove?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

aramis s ::Protiv kata bi se pobunilo kaubojsko stomatološko društvo jer to se žvaće. Kako bi onda propadali zubi i desni i kako bi oni naplaćivali implantate i mostove?

Mislis da ne trpaju dovoljno secera u za sta god da se uhvatis od prehrambenih proizvoda? Smile

Imaju Ameri iskustva sa duvanom i zvakanjem. Jedna od odvratnijih navika koje sam imao prilike da vidim.

A sto se zubara i njihovog lobija tice. Onaj ko ima zdravestveno da mu pokriva i opravku zuba i ugradnju implanta, mostova, proteza...taj nit zvace duvan, nit jede kilo secera u obliku hrane...vrlo dobro paze svoje zdravlje pa im te usluge i nisu toliko potrebne, jbg kad imas love da kvalitetno zivis manje i trosis na zdravstvo... osim ovih sto se rekreiraju duvanjem meta Mr. Green



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

Huti cepnuli sudance


Citat:A Knocked-out Sudan army BTR-80A in Midi.

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2014
  • Poruke: 8009
  • Gde živiš: Zagreb

jel na kraju neko zna kojim putem Huti dobijaju tolike količine naoružanja?
OK, recimo da im Iran šalje, ali kojim putem, kad je pomorska i kopnena blokada?

nemoguće je da još uvijek imaju zalihe s početka rata i bore se istim tempom kao na početku.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

Saudi air defense forces intercept missile over Riyadh
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39687

Opet Huti lansiraju jednu ka Rijadu Mr. Green Mr. Green Mr. Green

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

Marokanci povukli svoje avione
Citat:Morocco withdraws F-16s from Saudi-led coalition
Morocco is reported to have ordered its F-16 detachment at Al Dhafra airbase, UAE, to return home. The fighters were there a part of the country’s contribution to the Saudi-led coalition against the Houthis in Yemen.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • WS2 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 01 Okt 2012
  • Poruke: 4062

sta ce im, za sada saudi to odlicno rade, besplatno Mr. Green

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Biće da je to demokratija...

offline
  • Cigi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 05 Jan 2011
  • Poruke: 3044
  • Gde živiš: Novo mesto

slonic_tonic ::jel na kraju neko zna kojim putem Huti dobijaju tolike količine naoružanja?
OK, recimo da im Iran šalje, ali kojim putem, kad je pomorska i kopnena blokada?
nemoguće je da još uvijek imaju zalihe s početka rata i bore se istim tempom kao na početku.

Brodom do susednjih zemalja, onda ribarskim brodovima u Jemen.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1657 korisnika na forumu :: 50 registrovanih, 9 sakrivenih i 1598 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar11332, amaterSRB, Ares12356, Asteker, bobo85, bojanM84, Boris90, CHARLIE JA., Cicumile, crazydkure, DavidA, dejan1972, Djota1, djuradj, drimer, Dzigy, Džekson, Feller, Gheljda, goxin, Grebostrek, HogarStrashni, In_hero, Istman, Jester, Lep1na, lord sir giga, LostInSpaceandTime, mile.ilic75, milenko crazy north, MILO-VAN, momcilob55, nebidrag, nebkv, Nemanja Opalić, nnovakis, ozzy, Pilence, precan, Prometeus, sasa87, Semberija, skok, Srky Boy, stegonosa, Tafocus, ujke, Velizar Laro, Vlad000, xAlex2