Saudijska Arabija & Jemen

601

Saudijska Arabija & Jemen

offline
  • Pridružio: 22 Jul 2018
  • Poruke: 4524

"Штите" Јемен од УАЕ и Израела? Да не буде супротно? Прво консолидују све остале фракције под својом контролом а затим опет нападну Хуте.

Да су Израел и УАЕ стварно толико блиски не верујем да би Израел само седео и гледао док ове избацују из Јемена а изгледа и Сомалије.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 22 Okt 2016
  • Poruke: 652

dragoljub11987 ::Саудијци им лупе један шамар и они се покупе и оду. Сила нема шта.
Saudijci ne zavise od turizma i prodaje nekretnina, kao sto to zavisi Abhu Dabi - Dubai.
Ako opali jedna puska, ili se digne jedan Islamista, UAE su najeb.



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Saudi bombarduju
Citat:A fragile calm prevails in the southern provinces Yemen, Saudi artillery shells Houthi positions in Saada,, three days after Aidarus al-Zubaidi's escape, The "Homeland Shield" forces have been deployed extensively in Shabwa, Aden, Seiyun, and al-Mahra
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33450

Saudijska raketna baza.

Citat:Google Earth updated its satellite imagery over Saudi Arabia 🇸🇦, providing new high-resolution coverage of the recently constructed underground complex at the Al-Hariq strategic missile base, south of Riyadh.

The new complex includes three tunnel entrances, which are likely interconnected beneath the ridge through reinforced corridors and missile storage halls.

This construction project is part of a broader initiative led in recent years by Crown Prince Mohammed bin Salman to expand the kingdom's heavily classified strategic missile program.

For my full analysis, see the thread below:


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Huti tvrde da su smakli jos jedan MQ-9 Reaper
Citat:Yemen’s Houthis shot down US drone in Marib: report
Images circulating online show debris believed to belong to US MQ-9 Reaper drone munitions, according to local media

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 851 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 8 sakrivenih i 783 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airsuba, alex71, aramis s, Avalon015, BaneM75, Baždaranac, bojank, bokicacar, cenejac111, Clouseau, Despot Đurađ, dj.ape, Djokislav, djordjemiklusev, Electron, famoso, g_g, Gorilo_1991, gregorxix, ibssa, Ivica1102, ivran064, Jeremiah, kalens021, Kobrim, kolle.the.kid, laurusri, Lazur_01, LostInSpaceandTime, luka35, MB120mm, miki kv, Milan A. Nikolic, milanstankovic087, Mićko, mnn2, mustangkg, nevjerna beba, nuke92, pablojepao, pds, Pero, Piani Jazzer, pobeda, predragc, Savantije, Sky diver 29, smes_no, smuk, srđan, ss10, Tas011, TRZH92, Tumansky, varda, vathra, vobo, W123, ZlatniRez, Zorge