|
Poslao: 01 Maj 2024 10:28
|
offline
- DS9

- Građanin
- Pridružio: 06 Maj 2011
- Poruke: 142
- Gde živiš: Beograd
|
Da, imam istovetno pitanje, jer se za isti snimak/dešavanje objavljen na različitim kanalima tvrdi različito ( tj. jedni tvdre da su to poginuli ukrajinski vojnici, drugi da su to poginuli ruski vojnici) .
Inače, hvala obojici za info.
raf87 ::https://t.me/intelslava/58660
18+
Kakva je ovo klaonica strasno. Mislim da prema ovom možemo zaključiti zašto ukri imaju veće gubitke. Mislim da su ovu leposadku preorali sa svim i svačim i onda sa malim snagama i malim gubicima samo dovršili posao.
Iz teme Vesti....
pein ::
Ruski gubitci
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 01 Maj 2024 10:42
|
offline
- Srle993
- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Nov 2021
- Poruke: 3572
|
Оружане снаге Русије напредују око Очеретина. До Новоалександровке је остало мање од километра.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Maj 2024 10:58
|
offline
- fantom_S

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Avg 2011
- Poruke: 3685
- Gde živiš: treći kamen od sunca
|
- 12Ovo se svidja korisnicima: S2M, proleter373, Frunze, kubura91, amaterSRB, Insan, danijell, brundo65, sovanova95, sasa76, Leonov, ILGromovnik
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Citat:што на овом форуму а поготово на овој теми ни не видимо
А спречава тебе и Немкеу тачно ко да поставите на тему?
Губитак 3 ТЕЛ на Криму је уредно испраћен и критикован, не знам шта је тачно проблем са Бук да се постави на тему.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Maj 2024 11:02
|
offline
- Pridružio: 29 Maj 2022
- Poruke: 51
|
Volio bih i ja znati čiji su, ovde su objavili da su ukrajinski pa sam tako prenio. Objavljivao sam ovde u par navrata iste snimke samo sa različitih strana telegram kanala koji su prenosili kako su gubici sa suprotne strane. Ako neko moze da prepozna po oružiju ili uniformama čiji su vojnici nastradali?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Maj 2024 11:06
|
offline
- Pridružio: 05 Mar 2023
- Poruke: 100
- Gde živiš: Lekino/Pašino Brdo
|
raf87 ::https://t.me/intelslava/58660
18+
Kakva je ovo klaonica strasno. Mislim da prema ovom možemo zaključiti zašto ukri imaju veće gubitke. Mislim da su ovu leposadku preorali sa svim i svačim i onda sa malim snagama i malim gubicima samo dovršili posao.
Руси имају и реч за ово - РАЗГРОМ.
Ова двојица што снимају делују као да сваки дан гледају овакве призоре.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Maj 2024 11:15
|
offline
- Gargantua
- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Sep 2013
- Poruke: 5280
|
Medvedev čestita Prvi maj.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Maj 2024 11:18
|
offline
- Pridružio: 21 Jul 2022
- Poruke: 46
|
Nekako sav ovaj rusvaj mi izgleda cudno "uređen".Kao da je staza gde se krecu metlom pobrisana,drvece takvom silinom pokidano,uniforme na telima nisu u mnogo losem stanju za tako jake eksplozije.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Maj 2024 11:22
|
offline
- Pridružio: 05 Mar 2023
- Poruke: 100
- Gde živiš: Lekino/Pašino Brdo
|
raf87 ::Volio bih i ja znati čiji su, ovde su objavili da su ukrajinski pa sam tako prenio. Objavljivao sam ovde u par navrata iste snimke samo sa različitih strana telegram kanala koji su prenosili kako su gubici sa suprotne strane. Ako neko moze da prepozna po oružiju ili uniformama čiji su vojnici nastradali?
Ови што снимају говоре руски, мада то не мора ништа да значи. Ипак на снимцима украјинске војске руски се чује све мање.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Maj 2024 11:22
|
offline
- Krvava Devetka

- Počasni građanin
- Pridružio: 23 Mar 2022
- Poruke: 852
- Gde živiš: United Kingdom
|
strelac07 ::
to nam je sve dopusteno. toliko o mogucnosti izbora sve dok nam EU daje trziste i pristup fondovima
Upravo tako, uvek imamo izbor da kazemo ne, onda cemo izgubiti pristup fondovima.
Los izbor, ali postoji. S moje tacke- ako ti neko daje novac za nesto- ako ga prihvatis onda uradis ono sto se od tebe trazi. U mom slucaju taj novac se zove plata.
U vecini slucajeva izbor se svodi na biranje izmedju manjeg zla, ali to je tako.
Sto se Ukrajinaca tice- i oni su imali mnogo izbora, ali su donosili mnoge lose izbore i to je istina.
Cinjenica jeste da su gurali prst u oko Rusima, to ne opravdava invaziju- ali kad cackas mecku- desi se to sto se desi. Ukrajinic jesu bili protiv dogovora s Rusima, i sad imaju izbor- ili ici do kraja (kako god to zavrsilo) ili spustiti gace. A sami su se tu doveli- dogovor s zapadom je bio brak iz obostrane koristi, s tim da je neko imao mnogo vise koristi.
Ako neko ne moze da nauci na greskama tudjim, ali i na svojim- takvi su zasluzili da propadnu.
Darvinov zakon.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Maj 2024 11:29
|
offline
- Pridružio: 31 Dec 2011
- Poruke: 22274
|
raf87 ::Volio bih i ja znati čiji su, ovde su objavili da su ukrajinski pa sam tako prenio. Objavljivao sam ovde u par navrata iste snimke samo sa različitih strana telegram kanala koji su prenosili kako su gubici sa suprotne strane. Ako neko moze da prepozna po oružiju ili uniformama čiji su vojnici nastradali?
Od opreme i uniformi nesto indicirarа da su Rusi, nesto Ukrajinci. Verovatno je jedna ili druga strana drzala te polozaje, nastradala, pa onda nastradali oni koji su zauzeli polozaje.
Takodje, izgleda da nisu svi nastradali istovremeno.
PS. Neko je locirao:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|