Sukobi u jugoistočnoj Aziji (Tajland, Kambodža, Mjanmar...)

30

Sukobi u jugoistočnoj Aziji (Tajland, Kambodža, Mjanmar...)

offline
  • Pridružio: 19 Dec 2010
  • Poruke: 525

Kambodžani neverovatno podsećaju na Hute.
Samo što su Huti sa katom u ustima, neuporedivo bolje prošli protiv Sauda od ovih. Za sada.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22302

goxin ::Ne bih se slozio bojane. Dobro su nas isprasili sa njima . Na prilicnoj udaljenosti.

Da, zato sto su ih imali dovoljno.
Ali su imale i ~30% otkaza, sto je za bilo koje sredstvo apsolutno nedopustivo, a na VTI-u su na zaplenjenim primercima primecene ozbiljne greske u proizvodnji, od pogresno spojenih delova do lose uradjenog kumulativnog levka.
To sve govori o losem kvalitetu izrade i odsustvu kontrole kvaliteta.



offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8117
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Ne znam , kad su se pojavile na Ilidzi su pogodili tri vozila u jednom danu . Maljutkama to nisu do tada mogli pogoditi .

Doduse iznenadjenje je bilo, put je bio pristupni borbenim linijama pa su malo opusteni bili .

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37730
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Možemo li o iskustvima sa Crvenom Strelom u temi o istoj?
Ovako nam zanimljive stvari budu raštrkane po forumu Wink

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Opet. . .
Tajland i Kambodža potpisali sporazum o prekidu vatre - [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Kambodzanci su malo bolji od huta.... Very Happy


Citat:The wife of a Cambodian RPG trooper, who wields a Type 69 RPG, bringing her husband a spare HEAT rocket on the front.



Citat:A temporary ceasefire has been declared.

offline
  • ikan 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Feb 2013
  • Poruke: 3112

Ne mogu nikakvu kartu da nađem da vidim dokle su stigli i jedni i drugi.
Može li pomoć.

offline
  • Pridružio: 22 Jul 2018
  • Poruke: 4526

Можда ово помогне. Нема неких великих освајања. Тајланд је заузео пар тачака уз саму границу и онај спорни хинду храм који су изгледа срушили.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7404

Zanimljivo je to Crvena Strijela protiv VT 4. Mada u onoj poludzungli i dzungli nece im biti lako ni sa jednom ni sa drugom stvari. Najbolja je stara varijanta sa tunelima i bunkerima.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Tajlandjani se ekspresno utvrdjuju na zauzetim pozicijama
Citat:Thai soldiers planting the national flag on top of their bunker recently constructed on a captured Cambodian position.

Poklopljena kambodzanska laka konjica

Citat:Destroyed Cambodian motorcycles.

Citat:A Thai "uparmored" BTR-3 on the front.

Citat:Thai soldier and his captured Cambodian vest
Tajlandski gubici
Citat:The 27th and possibly the last Thai K.I.A of the conflict. He served in an artillery regiment and was killed on the day of the ceasefire.


Citat:Thai artillery hitting a Cambodian casino shortly before the ceasefire.

Citat:Thai Scorpion light tank suffering superficial damages while operating on the front.

Citat:Cambodian PMM-2 anti-personnel mines discovered by Thai engineers.

Citat:Thai "uparmored" Stingray tanks and M113 APC taking a commemorative photo on captured grounds.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1021 korisnika na forumu :: 142 registrovanih, 11 sakrivenih i 868 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ajo baba, ALEXV, Apok, AS, Bivan, blue, Bobanzd, bojan313, bojanM84, bunker, Buzdovan, C-Gun, cinoeye, cole77, CraniumWhite, CrazyDiablo, curiosity, Dare, darkojovxp, dejankm, deks, dj.ape, Djokislav, djonsule, dolinalima, DonRumataEstorski, doom83, Dorcolac, Dovla 1980, Dragacevac, drimer, Dvojac005, Džekson, Electron, ElGenius, EVIDENTICAR, EXIT78, Gall, Georgius, Glavonja049, Great White, HawX, HrcAk47, Ivan Germanovic, ivan979, ivan_8282, Ivoo, Jeremiah, JK, jnikola23, Khaless, komsija1, lcc, LeGrandCharles, littlebunny, LjubisaR, Lotus, luka35, Macalone, Major Tankosić, Manjane, Marko Marković, marko308, mercedesamg, Mercury, Metanoja, Mihajlo, Miki 84, mikrimaus, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, Miler88, milivoje_vatrogasac, mixkax, Moldovan, MrG, nuke92, Ognjen D., OgnjenMitric, OldKresoje, oldtimer, omen, Orc, orfanel, Pavel Medved, pavle_pzs, pein, promajauglavi, Prometeus, radovanstojkov023, radza1, raketaš, raptorsi, razumihin, Rebel Frank, Redred, redstar011, Regrut Boskica, repac, rovac, ruma, Samo gledam, sap, sekretar, Semberija, sevenino, Sharpshooter, Smd, Sonic, Spinosa, StefanTeki, tanakadzo, TangoSix, tecataki, The Joker, tomigun, tomo2, Tvrtko I, umpah-pah, USSVoyager, v82, vazduh, VJ, Vlado82, Vojin, vpetrovic, vrgudinac, vuksa72, Walkers, Weah88, Wehicle, wolverined4, XBMC, Zec, Zjmc, zlukic, Zmajac, Zoran1959, Zrcalo, |_MeD_|, 1324, 800077