Terorizam kao globalna pretnja po mir u svetu - globalne i lokalne vesti

238

Terorizam kao globalna pretnja po mir u svetu - globalne i lokalne vesti

offline
  • Pridružio: 01 Avg 2012
  • Poruke: 467

Evo sad su se ipak pojavile informacije da je Saudijac. Zato sam i rekao da nije potvrđeno. Opet, treba sačekati potvrdu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Feb 2011
  • Poruke: 781
  • Gde živiš: Bratislava

Odmah posle najave Šolca da će letjeti u Moskvu.... teroristički napad.



offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2937

Ma to je neki idiot, pobegao od sauda 2006te, postao antimusliman i ateista, ima na njegovom tvitteru kako preti da ce ubijati. Nema to veze sa solcevim putestivijama i pokusajima da se pokaze kao faktor (km nestabilnosti 😂).

Saudijska policija ga je trazila godinama, a nemci ga nisu hteli isporuciti. Eto im ga sad. Jebala ih merkel i multikulti i blesavo politicarenje.


Koji je k bio ovoj babi, digla u vazduh atm aparate (i sebe izgleda)
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3727
  • Gde živiš: JAGODINA

zdrebac ::Koji je k bio ovoj babi, digla u vazduh atm aparate (i sebe izgleda)
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Moguce da i tamo ima ozlojedjenih penzionera. Ko bi rekao...
Zbog neiskustva nije uracunala da benzin isparava i stvara eksplozivnu smesu plinova. Verovatno je samo iz revolta htela da zapali ATM masine.

offline
  • Pridružio: 22 Jul 2018
  • Poruke: 3991

Починилац напада у Њу Орлеансу је повезан са ИСИС-ом и имао је неколико помагача.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 804 korisnika na forumu :: 32 registrovanih, 4 sakrivenih i 768 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3195 - dana 09 Nov 2023 14:47

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: arsa, Asparagus, babaroga, Boris90, BUDDAR70, CroMagnon, Dovla 1980, HPkopun, hvost, ivran064, Jiu Kellah, kolle.the.kid, kutija11, Lazarus, ljuba.b, miki kv, Milan A. Nikolic, mir, nelezele, nsharambasa, opt1, PrincipL, proka89, R_038, RAKITNICA, superwhy, Trpe Grozni, voja64, zeka013, zeo, zvomar, zziko