Vesti iz oblasti vojno-tehničkih dostignuća (bez komentarisanja)

14

Vesti iz oblasti vojno-tehničkih dostignuća (bez komentarisanja)

offline
  • kripo  Male
  • Počasni građanin
  • Hvatac zjala
  • Pridružio: 19 Sep 2006
  • Poruke: 762
  • Gde živiš: Citizen of World

Sve je to zavrsilo u blizini TelAviva....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 800
  • Gde živiš: 42.47°N 19.28°E

Eksplodiralo skladište municije blizu Sofije
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28423
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

Novi Su-35

offline
  • kripo  Male
  • Počasni građanin
  • Hvatac zjala
  • Pridružio: 19 Sep 2006
  • Poruke: 762
  • Gde živiš: Citizen of World

IR Iran je u utorak 8.7.2008. izvrio seriju testiranja raketnog potencijala a medju njima i rakete velikog dometa Sahab-3 koje su upgade, i povecan im domet, cime je ojacana vojna moc, ali i upucen odgovor na nedavne prijetnje USA i Izraela o mogucem bombardovanju Iranskih nuklearnih reaktora. Informaciju su prenjele sve svjetske novinske agencije a neznam kako je to promaklo budnim ocima sa MyCity-a...
Routers


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]







offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

kripo ::Informaciju su prenjele sve svjetske novinske agencije a neznam kako je to promaklo budnim ocima sa MyCity-a...


Čuj promaklo - mi bili tamo na fešti Ziveli

offline
  • zoro+ 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 11 Feb 2006
  • Poruke: 910

Izvinjavam se ali moram prokomentarisati ovo iransko ispaljivanje raketa. Naime pre 5 minuta sam video na TV kako se u stvari radi o propagandi, i da se u stvari radi samo o dve rakete. Vidi se na dve rakete kako je dim isti koji ostaje za njima.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33463

A koja je to televizija rekla da je to propaganda,i gde si ti to video???

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 11141
  • Gde živiš: Banja Luka

@all.....

Naslov teme je jasan.
Svaki sledeci off-topic cu brisati uz sankcije.

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28423
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

Evo pogledajte ovaj video - tačno na isteku prve minute snimka imate trenutak ispaljivanja ovih "novih" raketa.
Kažem novih jer je video zapis na YouTube ubačen 21. marta 2008

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

ps.
ko nema želju da gleda može i ovako



Dopuna: 11 Jul 2008 3:42

Prvi bliski susret američke 5 i ruske 4++ generacije na tlu Evrope.

F-22 nakon svog prvog pojavljivanja u Evropi, na aeromitingu Royal International Air Tatoo (RIAT) u Fairfordu, produžava na Farnborough 2008.
Kompanija Suhoj potvrdila dolazak novog Su-35 na aeromiting : [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Farnborough 2008 - od 14 do 20 jula Ziveli

offline
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 800
  • Gde živiš: 42.47°N 19.28°E

Dokaz (?) da je kod iranske probe radio Photoshop

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1253 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 9 sakrivenih i 1150 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, acatomic, aleksandar89, Alen1987, Andy, Avalon015, Blair, Bojan198527, bojcistv, bpop, Bubimir, Car89, Cicumile, CikaKURE, crnogorac, dane007, dekiz, dj.ape, djboj, djonsule, dok80, DonRumataEstorski, Dorcolac, drale12, Dzigy, Electron, Frunze, geo.dule, Georgius, Glavonja049, Gogi_avio, goran.vvv, Ice, Jablan, Jaxupa, Jester, jukeboxer, Kamov, kib, Marko Marković, medaTT, Metanoja, Mi lao shu, Mihailo Gazdić, miki69, Miler88, MiloradKomadic, miodrag, momcilob55, munem, narandzasti, Ndsk, Ne doznajem se u oružje, nebidrag, nenaddz, Nobunaga, OgnjenMitric, ozzy, pablojepao, Paklenica, Panter, peradetlić, pfc74, ping15, pobeda, Posmatrac77OKB, Prečanin30, procesor, radovanstojkov023, raster12, repac, Resnica, Rogan33, S-lash, saputnik plavetnila, Semberija, shiro, Siti2, sombrero, sony771, tamno.nebo, Tas011, tomigun, tooooom, troki1971, US_Rank_0, Veber Zoltan, vjetar, Vrač, Walkers, Zdilar, ziro, zivojin32, Zmajac