|
Poslao: 11 Maj 2023 09:25
|
offline
- Misirac

- Legendarni građanin
- Pridružio: 03 Nov 2009
- Poruke: 5916
- Gde živiš: U podrumu,mučim električara...
|
Napisano: 11 Maj 2023 9:24
Dopuna: 11 Maj 2023 9:25
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Feb 2024 12:03
|
offline
- Pridružio: 13 Jun 2012
- Poruke: 62
|
Ukratko da ne smaram. Da li ima neki detaljniji video snimak o M48 brdskom topu bilo koje verzije i da li neko poseduje digitalne fotografije njega a da ih još nije podelio sa članovima ovog foruma? Jer ovo što se može naći na internetu je izuzetno siromašno i malo mi je čudno da nema više informacija i zainteresovanja za ovako nešta od strane ljubitelja naoružanja i oruđa.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Apr 2024 08:46
|
offline
- Misirac

- Legendarni građanin
- Pridružio: 03 Nov 2009
- Poruke: 5916
- Gde živiš: U podrumu,mučim električara...
|
Napisano: 29 Apr 2024 10:49
Pivka 1983, bojevo gađanje u noćnim uslovima.
Dopuna: 30 Apr 2024 8:46
|
|
|
|
|
|
|
|