Kosava raketa (artilerijski raketni sistem)

60

Kosava raketa (artilerijski raketni sistem)

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33538



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 5734

Stražnjicu je pokazala, škrge se još ne naziru.



offline
  • Ulični Alhemičar
  • Pridružio: 20 Jan 2012
  • Poruke: 138
  • Gde živiš: Kuba

Screenshot iz filma sa vladinog sajta.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 5734

Dvije štuke, interesantno.

offline
  • Pridružio: 20 Maj 2017
  • Poruke: 2474

U ovome pravcu ih potpuno podržavam i personalno garantujem da je on upotrebljiv i potreban na bojištu osim amerima i rusima, svima ostalima je itekako potreban.
Štaviše podržavam i mogu i da dokažem da je i low-end ove filozofije sa prostim motorima i kalibrima od preko 200 pa do preko 300 mm nevođenih kratkodometnih raketa takođe stekao nišu u ovom našem krobizijanskom svetu.
A da li će neko imati kojones da napravi Čudu Emu 305 ali od manje od 10 t i ove poslednje nabrojane rakete učinin epotrebnima, nešto ne vidim da će se desiti.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 5734

Vrućine su žestoke pa nisam na prvu prepoznao da je to iza Alas, a nije mi baš jasna ni ova roša što na mlaznicu liči tu na Košavi.

Oluj, Čudu Emu 305 !? Šta to je ?
Na koji koncept kratkodometnih nevođenih krupnokalibarskih mislite?
Nešto kao što Novorusi u Donjetsku štancaju, moderne Wurfgranate.

offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5288

Skretanje sa teme ali vezano za prethodna Olujeva i Pukovnikova razmišljanja. Na prethodnim slikama vidi se pored Košave i vrlo uslovno rečeno nekakav Plamen na steroidima. Neki "divlji" i veliki kalibar, teško je proceniti koji. Iako su fragmenti slika i postoji mogućnost greške, stvar deluje da je i na tragu viđenog u Donjecku.





offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 5734

To je Oganj samo kut slike vara.

offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5288

Vrlo je moguće da grešim i da si u pravu. No ipak mi je malo delovalo kratko za Ognja i pored nezgodnog ugla na svim slikama.

offline
  • Pridružio: 20 Maj 2017
  • Poruke: 2474

Merzer druže pukovniče, merzerčina ...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1096 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 6 sakrivenih i 1022 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, AMX72, antonije64, Apok, Asteker, bankulen, bojcistv, Botovac, bpvl, Bubimir, Buzdovan, CHARLIE JA., comi, darionis, Dejan_vw, DejvTroter, Denaya, DonRumataEstorski, Glavonja049, goranvas, ironcorporal, jackreacher011011, Jaz, Jozo74, komenski, Koser, Laluvr, larix, lekso, Leonov, MagicniHerpes, Marko Marković, mean_machine, Milan Miscevic, Miler88, mitja2512, Mićko, naki011, nebkv, nenooo, nnovakis, OKT, operniki, Orc, Paklenica, PlayerOne, Promising0, redstar72, Ripanjac, Risbo_Boris, ruma, Semberija, sickmouse, skok, Smiljkovich, Sone0883, sspp, stegonosa, Szigetwar, tomo2, Trimi68, troki1971, Uros Cuore Sportivo, USSVoyager, vathra, Zandar, zemljanin, Zoca