Samohodna haubica 155 mm „Nora“ B-52

499

Samohodna haubica 155 mm „Nora“ B-52

online
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8228

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Vojska Srbije postavila šest haubica u blizini Jarinja (VIDEO)



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33465

Opet odlicna nasa sema farbanja, minus brojevi.



offline
  • Pridružio: 14 Mar 2017
  • Poruke: 2898

aaaaaaaaa pogrešaaaan foooont

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8016

Da nisu ovako otkrivene laka meta?

offline
  • Pridružio: 22 Jul 2018
  • Poruke: 4526

А ко ће да их гађа?

online
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8228

One su tu kao demonstracija sile. Poenta i jeste da budu viđene. Taj što bi ih gađao bi se ne malo zeznuo (i da ima čime). I sa čim stigle, sa BK što imaju na sebi i to je to. Ovo su još uvek razgovori "po propisu". Mao jedan zategne, malo drugi. Da se ne izgubi obraz.
Mi treba da se zabrinemo ako ih naši ukopaju i Tamići počnu da šetaju municiju. Onda ne valja.

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2017
  • Poruke: 2898

Zašto bi ih zaboga ukopavali ako je sva poenta golemog topa da bije iz treće nahije?

online
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8228

Ma figurativno govoreći. Ne bi stajale ovako kao na izložbi.

offline
  • Pridružio: 22 Jul 2018
  • Poruke: 4526

superman333 ::Jel ima neko imformscije koliko Srbija tacno ima I koliko je naruceno nora b52, na wikipediji pise samo 18
Толико. Ако су све оперативне.

offline
  • Pridružio: 22 Jul 2018
  • Poruke: 4526

superman333 ::Cena jedne je 1.5 miliona 2022, zar je moguce posle svega da nismo mogli vise naruciti...Pancire smo platili skoro 200 miliona a necemo ih videti to vam je 133 Nore b52. Izgleda mi ko da neko namerno kod nas u vojski radi na tome da sve imamo na komade nista ozbiljnije,a svi smo svesni krize na Kosovu I balkanu..
Да не идем у оф али не питамо се ми ту много. Имамо оно што нам се допусти.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 5144 korisnika na forumu :: 119 registrovanih, 5 sakrivenih i 5020 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 9k38, _Rade, A.R.Chafee.Jr., ALEXV, amonsrb, Andrija357, Antoni S, Asteker, b07, BB, bbelic, bojan_t, bojanM84, bojcistv, BOOM COMPANY, BORUTUS, Boskovic, cenejac111, Cirkon, coaa, crazydkure, d.arsenal321, debeli, dekan.m, Deki Duga Devetka, Demi87, Denaya, djuradj, doktor097, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dovla 1980, Dragon Order, DrFlyFisherman, dule10savic, duro1990duro, dusan2022, Dzoni2412, Flanker-G, g_g, galijot, Glavonja049, Gligo01, goran.vvv, goxsys, Igritelj, ILGromovnik, Istman, jaeger, jalos, Jeremiah, Jomini, jon istvan, Kajzer Soze, kib, kibihrchak, kinderpingvin, krca73, Kruger, kunktator, lanishtefm, LeGrandCharles, Lep1na, lima, lord sir giga, madza, Magistar78, marewfc, Marko Marković, mercedesamg, milbos, Miletić Zoran, MILO-VAN, Milos1987, milosdam, mir juzni, Mićko, Nasegorelist, Nebojsa Georgijev, nenad81, nenomir, Nepopravljivi, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, nixos, Opeshek, Orc, ozzy, padamacki, Pavel Medved, pein, pera bager, precan, proka89, radza1, redstar72, Regrut Boskica, repac, RJ, ruma, s0ne, samsung, SirOliver, Sonic, sonico, spalev, stegonosa, Stevan Visoki, Superastro, Tafocus, tanakadzo, Troja, troki1971, VJ, Vladoj, Vrač, zax22r, zzeljko