Suhoj SU-30 Flanker-C/G/H

3

Suhoj SU-30 Flanker-C/G/H

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13030
  • Gde živiš: Srbija

Hvala vam na ukazanom da ima posebna tema o SU-27, primetio sam i imam samo reci pohvale o njoj, ali sam mislio da avion kao sto je SU-30 zasluzuje posebnu temu kao i to da ima dosta zabuna oko oznaka tipova Suhojevih aparata pa sam mislio da ovako razdvojena tema ce pomoci oko lakseg prepoznavanja i dolaska do novih saznanja u vezi SU-30.

Dopuna: 20 Dec 2008 17:29



Dopuna: 11 Jan 2009 20:50

Umetnost.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Kineski mornaricki Su-30MK2



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33466

Prelep avion jos vise "daje na snazi" ovoj slici.
Ova slika je bila vec par puta prikazana na forumu,bila mi je jedno vreme i na desku ali svaki put se pitam kako je ovaj imao petlje da tako nisko leti,a i kako je taj sto je slikao uhvatio trenutak,odnosno da mu pozadina nije zamucena ???

offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

Tehnika je cudo ,sad moze naknadno da se izostri slika,posebno pozadina,sta hoces a da covek ima cohones-ima !Svaka mu dala!To je manje od 2 metra cini mi se!Samo milimetar palicom napred i skupljali bi ga danima ili udar vetra neki odozgo...stvarno je lud!Rizikuje zivot i masinu mnogo,verujem da je ovo na svoju ruku uradio ali sigurno uz puno vezbe i iskustva!

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Ista situacija iz drugog ugla.

offline
  • Pridružio: 22 Dec 2006
  • Poruke: 395
  • Gde živiš: Zemun

Nije fotošop!

Na ovom video-klipu se u jednom trenutku lepo vidi taj brišući let.



Ako se ne varam, ovaj klip je već bio postavljan, ali mislim da mi ne zamerate što ga ponavljam.

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13030
  • Gde živiš: Srbija



Dopuna: 06 Feb 2009 17:08



Dopuna: 12 Feb 2009 21:18

Suhoj SU-30 koji je ,sada vec davne 1997.godine, ucestvovao na aeromitingu na Batajnici.

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6375
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Лепа слика кинеског Су-30МКК.

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13030
  • Gde živiš: Srbija

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13030
  • Gde živiš: Srbija

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1290 korisnika na forumu :: 98 registrovanih, 8 sakrivenih i 1184 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, A.R.Chafee.Jr., Abebe Bikila, Arhiv, avijacija, awathorn, bankulen, berste23, Bobanzd, Bombarder, cafa0412, carinko, Chainsaw, Cirkon, CrveniSolaris, darcaud, Darko Jovanovic, darkojbn, debeli, Deki Duga Devetka, Denaya, draganca, drale12, DrNeoCortex, Duh sa sekirom, Džekson, Flanker-G, france93, GeoM, Gosha101980, gost321, Great White, Guster25, HawX, Hitri, HogarStrashni, Ikica977, Incognito, JimmyNapoli, jnikola23, K a s p e r, king011, Krin, kybonacci, LeGrandCharles, ljubicad7, Logic005, MB120mm, mercedesamg, miki69, mikoyan21, MIKULENCE, Miler88, MiljanXD, MilosM, moldway, naki011, nelezele, nerislav2025, orfanel, Orijen, pablojepao, pein, Piani Jazzer, ping15, Pohovani_00, Polifon, proka89, raster12, Remain, rovac, royst33, Sale0501, sale76, sasakrajina, sekretar, Semberija, shone34, sickmouse, Sinduk, SirOliver, skok, Smajser, sombrero, sonico, sosko, StankoVrankovic, SympathyForTheDevil, takini, vaci, VanZan, Veless, VJ, vlado_pg, vojnik švejk, vpetrovic, zlizo, zoran77