Nasukala se krstarica USS Port Royal (CG 73)

3

Nasukala se krstarica USS Port Royal (CG 73)

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 4703

I onda je svizac zamotao čokoladu...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16620

rade012 ::I onda je svizac zamotao čokoladu...
Rade, zar nije mrmot?
I šta ti je to svizac?



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37722
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Duva mu bura još u glavi Smile

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 4703

Tu reklamu sam gledao dok sam službovao u CG... ostala u sećanju.... Smile
Svizac, to je mrmot koji prodje Debeli Brijeg i krene ka Dubrovniku Smile

Dopuna: 09 Okt 2009 19:32

USS Port Royal ponovo plovi... Dana 07.10. o.g. isplovila je iz doka br. 4 brodogradilišta u Perl Harburu....


offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Kakvi su ovo paneli sa prednje i sa desne strane broda ispod komandnog mosta?

offline
  • marat 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 10 Mar 2007
  • Poruke: 594

Wisdomseeker ::Kakvi su ovo paneli sa prednje i sa desne strane broda ispod komandnog mosta?
radarske antene sistema aegis

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1107 korisnika na forumu :: 7 registrovanih, 3 sakrivenih i 1097 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: benne, maksi007, mile.ilic75, Motocar, NorthWind, shiro, TRZH92