Srećan Božić

4

Srećan Božić

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

Jozo Mrak ::Hvala na lijepim željama , lijepo od vas , pozvao bih vas na sarmu ali nema više ni jedne . Dogodine obavezno dođite , već ste pozvani .

Nema sad sta,nego se ti polako pakuj pa do 7. Januara da dodjes na prase sto ce da se okrene ovde Wink Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 29 Maj 2009
  • Poruke: 1089
  • Gde živiš: Beograd

a pozvani ste svi u Uzice ispred crkve Sv. Djordja 6. januara da docekamo Bozic zajedno, a bice i vruce rakije uz tradicionalno paljenje badnjaka Wink



offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 765
  • Gde živiš: Smederevo, Andor,svratim ponekad

Srcena Bozic svim forumasima...

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831

Мир божији, Христос се роди!

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7609

Ваистину се роди! Zagrljaj

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Hristos se rodi !

offline
  • Pridružio: 08 Apr 2011
  • Poruke: 783
  • Gde živiš: Loznica

Vaistinu se rodi.
Zelim svima da lepo proslave Bozic sa svojim porodicama,i da se najedu Ziveli

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

МИР БОЖИЈИ ХРИСТОС СЕ РОДИ ПРИЈАТЕЉИ Smile
ВАИСТИНУ СЕ РОДИ Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2011
  • Poruke: 263

Mir božji, Hristos se rodi!

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1304 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 9 sakrivenih i 1227 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AirSremac, AleksSE, Ares12356, Bbbggg1979, bobomicek, Bobrock1, bojanM84, bojcistv, Boskovic, Botovac, brandža84, BSD, Bubimir, Chainsaw, Darth Malak, Dekanovic, Djokislav, dukajov, dulleo, dushan, ekser222, Frunze, Georgius, goxin, Helket, jodzula, JOntra, Kaplar2, KimiMR, komsija1, Koplje, laurusri, Leonov, Lepi Jova, Litostroton, LostInSpaceandTime, Mcdado, medaTT, MILO-VAN, miodrag, mocnijogurt, Mrav Obrad, nekdo, nelezele, oblivion, Peruta, Petarvu, ping15, pirke96, Plavi1, Polifon, RD84, redstar72, Remain, Ripanjac, rodoljub, sistem22, stegonosa, stokssone, Tanjagre, tomo2, Tvrtko I, ulogovan, v82, Vanderx, VJ, Volkhov-M, 787