MIL MI-8/MI-17

85

MIL MI-8/MI-17

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Nije ta obuka ni pocela.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

Mi-8 iz Čečenije. Slikan na osnovu postojece masine koja je sluzila kao taxi za vise šarže. Proljece 2000.



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Opet egzotika....

Mi-8 RV Laos


Mi-8 RV Ruanda

-

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ovo je irački Mi-8 snimljen 1988 godine (verovatno screen iz nekog videa)




A ovo je Mi-8 koji je po nazivu fotosa pripadao lično Sadamu Huseinu a pronađen je u Samari - verovatno jeste bio predsednički VIP helikopter ali i ne mora da znači....
Još jedna stvar ovde interesantna - očigledno je da se ovde radi o dve različite letelice jer nisu isste a slikane su istog datuma. To znači da je Sadam imao u Samari bar dva Mi-8.


offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Hajde i ja da dodam neku egzotiku. Izvinjavam se ako je nesto bilo.


angolski





Burkina Faso





Ekvatorijalna Gvineja





Gvineja





jemenski Mi-14





mongolski





sirijski Mi-14





turkmenistanski





ugandski





vijetnamski

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Evo jedan iracanin.....(izvinjavam se ako je bio)...


offline
  • Boskovic
  • IT-Programmer
  • Pridružio: 26 Feb 2009
  • Poruke: 1079
  • Gde živiš: Zasad u Svedskoj

Jedna slika Severno Korejanskog Mi-8ice Smile nadam se da nije bila Razz


Dopuna: 03 Dec 2010 3:05

Par slika Kineskih Milova koje su malo svezije i mislim da nisu bile na forumu.


Poredjani Kineski Milovi


Izvrseno bilo neko spasavanje na nekom brdu da vam kazem iskreno neznam tacno.






Poljski Mi 8/17 u Avganistanu

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Alžir


Libija


Čad


Sirija

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

mozda su bili pre ,ne znam ali evo ih svakako ,
britanski

peruanski


kolumbijski

i Question



Dopuna: 03 Dec 2010 13:40

i jedna neobicna fotka Wink


Dopuna: 03 Dec 2010 15:45

i jedan PPA

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Kanadski Mi-17V-5


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3234 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 5 sakrivenih i 3152 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., A3C, ALEXV, arsa, Asteker, b_z_b, bobomicek, bojcistv, Bokiboks, bokicacar, Boxy, branko7, C-Gun, Chainsaw, cole77, darionis, dejan1972, Djokislav, Djuza, Doc, draganca, Draganeli, GeoM, Georgius, Giskard, Hans Gajger, Ivica1102, jalos, Jeremiah, JOntra, K a s p e r, Limeni91, lord sir giga, Magistar78, MarijaC84, Marko Marković, markolopin, mean_machine, MiGac, mile.ilic75, Milometer, Mićko, Moldovan, N.e.m.a.nj.a., nebidrag, nelezele, nenad81, nenomir, nuke92, OgnjenMitric, Orc, Podljub, procesor, radovanstojkov023, raso76, rodoljub, Rok A Bit, sekretar, Semberija, septembar, Sky diver 29, Smiljke, Spinosa, Stanlio, Stefan M, Tamo neko, Troja, Tvrtko I, Vanderx, vazduh, vespa nikola, zlatkoa987, zlaya011, |_MeD_|