Maskirne šeme na vozilima / letelicama / brodovima

92

Maskirne šeme na vozilima / letelicama / brodovima

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

celik ::Pa sto nisi jednostavno coveka uputio da pogleda ovde na sajtu, a za konkretnije bi mogao odavde da kontaktira cinoeye!?

Da bas njega od 50 god zanima internet Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Mar 2011
  • Poruke: 510

Citat:"boksi
Da bas njega od 50 god zanima internet


Sinko, ti od 50+ su mnogo pre tebe "otkrili" internet Smajli !



offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

Petar Pan ::Citat:"boksi
Da bas njega od 50 god zanima internet


Sinko, ti od 50+ su mnogo pre tebe "otkrili" internet Smajli !


Mislis na Gejtsa pa nije on bio pandur Mr. Green

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3312
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Jedna osoba sa foruma je aktivno u kontaktu sa ljudima iz Zandarmerije, pokazao im je ideje ali je on rekao da zbog tvrdoglavosti nekih, nikada niko nece moci sa strtane da odluci sta i kako se farba.
Postoji isto tako sujeta da se bude drugaciji od vojske i policije.

Posle toga je zandarmerija ofarbala vozila u "novu saru"-tamno sivo sa braon i crnim flekama, sjajna farba i sve bez kontrasta!

offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Mogla bi jedna slika te nove sare, pod uslovom da to nije ova na predhodnoj slici?

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3312
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Bilo je ranije,sigurno si video ali probacu da ti nadjem.

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7400

boksi ::Kad sam bio 2009 u Makisu pricao sam sa jednim staresinom Zandarmerije o cinoeyevim predlozima za bojene vozila ,covek je bio zainteresovan da vidi, da mi je cinoeye poslao sad ne bi bile flekice na ovim vozilima Smile



Obožavam Čečenija - efekat!

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3312
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

kljift ::boksi ::Kad sam bio 2009 u Makisu pricao sam sa jednim staresinom Zandarmerije o cinoeyevim predlozima za bojene vozila ,covek je bio zainteresovan da vidi, da mi je cinoeye poslao sad ne bi bile flekice na ovim vozilima Smile



Obožavam Čečenija - efekat!


Mislis Gruzija! Wink

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014



offline
  • Pridružio: 19 Avg 2010
  • Poruke: 1350
  • Gde živiš: NIŠ

Са данашњег увежбавања, БОВ из састава ПТЈ.
По мом мишљењу, ово је "непристојна" маскирна шема.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1214 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 5 sakrivenih i 1140 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 9k38, advokat84, aleksandar11332, Apok, batana, BB, Bbbggg1979, Bojcca, Bosnjo, C-Gun, cifra, deki1001, Demi87, Djota1, doktor097, Dolinc, DS01, dushan, eagle.rs, esko_hz, glados, Gradjanin, jeen yuhs, Jeremija98, Jovan1983, Kajzer Soze, kozhedub, Kruger, kunktator, Marko Marković, Michellefromrezistance, Milan1996, mile.ilic75, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, mladen.zovko, mnn2, mustangkg, nebidrag, nobutado, OKT, Orc, orfanel, pajkan, ping15, Posmatrac77OKB, powSrb, Putnik22, royst33, ruma, sasa87, Savantije, savuni, Seeker, septembar, Sharpshooter, Smiljkovich, synergia, Tajpan, tomo2, Topaz9, Vanderx, vathra, Vlada76, Vojkan Petrovic, Vrač, wolverined4