|
Poslao: 08 Jul 2011 14:59
|
offline
- Kibo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 03 Okt 2007
- Poruke: 7461
- Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene
|
Cinoeye zasto cudna kamuflaza na M 84? Ja kad sam je video, pomislio sam odmah, Avganistan ...
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 08 Jul 2011 17:18
|
offline
- Pridružio: 12 Jan 2006
- Poruke: 3311
- Gde živiš: Gde ja zivim...
|
Kibo druze, can ni Ameri ne koriste tenkove u velikom broju u Avganistanu. CIsto sumnjam da i ako bi nas poslali tamo, da bi isli sa tenkovima. A tamo se tenkovi koriste uglavnom u dolinama i ravnicama, gde ima mnogo zelenila, tako da ovakva se ovakva sara ne bi bas uklapala.
Inace, ja mislim d aje nasa sara, njen sam oblik i dizajn, jedna od najboljih na svetu. Ako smo omasili unifirmu, bar nismo maskirne sare za vozila!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Jul 2011 16:10
|
offline
- StrelacSrbM70

- Ugledni građanin
- Pridružio: 15 Feb 2010
- Poruke: 427
|
To je BRDM iz sastava 21. Pesadiskog bataljona. Samo taj BRDM je maskiran tako, tj u toj maskirnoj semi. Ovo je inace slika sa obuke za mirovne misije.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Jul 2011 15:15
|
offline
- Pridružio: 12 Jan 2006
- Poruke: 3311
- Gde živiš: Gde ja zivim...
|
Sara sa Partnera i Novih Fapova....
skoro Identicna(zamenjene boje na nekim flekama...) testovima iz vremena ?JNA?, slike koje je Petar Pan postavio-
|
|
|
|
|
|
|
|