|
Poslao: 17 Sep 2013 18:24
|
offline
- Phalcon
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 04 Apr 2012
- Poruke: 6
|
Jeste Aco, ali vidi samo koliko firmi sa die-cast modelima participira u Nemačkoj - MORE Hebe im se za škart modele AmComa kada imaju 10x bolje od bar 20-tak firmi koji prave žešće modele. Pa koliko puta sam samo ja kačio fantastične modele drugih firmi, a gde su ostali... Pogledaj samo kakve modele ima onaj ‚‚opsesivni‚‚ Nemac... O čemu pričamo? Pa oni su prezasićeni maketama drugih firmi...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Sep 2013 18:49
|
offline
- Horten229

- Građanin
- Pridružio: 12 Mar 2013
- Poruke: 92
|
Dajte linkove za nemacki i engleski amerkom ako imate!Inace u madjarskom amerkom je bilo 48 modela lovaca i 6,7 tvrdjava!Moze biti prezasicenost na nemackom trzistu,ali realno bolje odradjeni modeli vise i kostaju,tako da kod nas da krene kolekcija nekog drugog proizvodjaca,sa skupljom cenom maketa,ne bi mogli da opstanu jer bi mi i dalje kupovali amerkomove proizvode,jer je cena koliko toliko najbolja za nase trziste!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Sep 2013 18:55
|
offline
- Brat Srbin
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 22 Maj 2013
- Poruke: 3
|
Брате Фалк, потпуно се слажем са тобом. Немачко тржиште је огромно, али тамо не пролази шкарт, због велике конкуренције. Ако ћеш да играш на њиховом тржишту, мораш да имаш и квалитетну робу. Погледајмо Херту, Алтају, Оксфорг или Фабри. Па тешко да Амерком може са њима да стане у прву линију. Према томе, Пољаци могу да се мангупирају на нашем тржишту, управо због цене и платежне моћи у источној европи, али су себи направили веома лош имиџ, имиџ бахатог играча, који не цени своје потрошаче. То ће итекако да им се освети у будућности.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Sep 2013 19:02
|
offline
- Phalcon
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 04 Apr 2012
- Poruke: 6
|
Ma tuga bi bilo da ne dobijemo te makete (ostatak serije) jer zašto da sakupljam avione, helikoptere i vojne mašine ako mi u startu kažu da neće plasirati (na naše tržište) celu seriju. JBTE, pa onda neću ni da kupujem ! Svaka serija - KRNJA ! Evo sad na TV-u gledam: De Agostini pušta u prodaju ‚‚Legendarne automobile‚‚ ! I oni bi da štrpnu malo od tržišta... Ma neka ! Što veća konkurencija to bolje, jer će se svaka od tih firmi truditi da bude bolja po prodaji od prethodne...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Sep 2013 19:10
|
offline
- Skyrider
- Ugledni građanin
- Pridružio: 15 Mar 2012
- Poruke: 482
- Gde živiš: Novi Beograd
|
Inace Vampir je jos jedna od kopija nacista... Original se zove Focke Wulf TL Jager FLitzer..
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Slicni zar ne ?!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Sep 2013 19:21
|
offline
- Horten229

- Građanin
- Pridružio: 12 Mar 2013
- Poruke: 92
|
Videh ima i sajt tih legendarnih automobila,ali sve se to sa izbacivanjem kolekcija radi ofrlje i neorganizovano,kao da im cilj nije profit!Ja npr necu da skupljam legendarne automobile,ne skupljam taxi vozila,vatrogasna ako budu kupicu samo prvi broj posto je prvi obicno najjeftiniji,od vojnih masina,do sada sto je izaslo vise od polovine nisam kupio,tako da sam orijentisan pretezno na avione!Tako da sam razocaran sto se tice aviona,sto vise ne forsiraju ruske,jer od 40 brojeva sto je izaslo mi smo dobili samo 3 ruska i to je bruka!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Sep 2013 20:07
|
offline
- Brat Srbin
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 22 Maj 2013
- Poruke: 3
|
Мене још увек држи нада, да ће се серија наставити и после 60-ог броја. До тада има још доста времена, па је могуће и да се настави. Без обзира на информацију брата Макса, у коју верујем да је тачна, ипак постоји могућност да се до тада стање промени.
И ја не купујем сваку серију. Купујем само авионе и борбена возила и куповаћу, сасвим сигурно, хеликоптере.
Купујем и моторе 1/18 Бураго.
Остало ме не занима.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Sep 2013 20:19
|
offline
- Phalcon
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 04 Apr 2012
- Poruke: 6
|
I zamisli Brate, da te uštinu za sve 3 serije, počneš da sakupljaš i primiš se, a oni - eeee, nema više ! Šitina !
|
|
|
|
|
|