Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

1173

Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

offline
  • Pridružio: 09 Sep 2013
  • Poruke: 0

@Brat Srbin
Jos samo neka staklena polica sa zajebanim prigusenim osvetljenjem i ugodjaj je FULL !!!
Slike su ekstra Brate !!!



offline
  • Pridružio: 11 Sep 2010
  • Poruke: 6

Procitao sam puno zanimljivih ideja kako doci do zeljenih modela (u slucaju da se serija prekine) pa i meni pade napamet jedna. U M HOBBY-ju prodaju AMERCOM-ove casopise i modele (a i drugih proizvodjaca) pa bi mozda trebalo njih kontaktirati u vezi nabavke. Oni su upoznati sa mehanizmom nabavki modela i mislim da bi oni uz odredjenu nadoknadu (profit) nama nabavili nedostajuce modele , tj one koje ne budu u nasoj seriji.
Razmislite o tome.



offline
  • Pridružio: 09 Sep 2013
  • Poruke: 0

@Vojvodjanin
Bravo majstore !!!
i u M-HoBBY-u pitati da li oni imaju jos neku vezu/kontakt za nabavku ovih modela koji nece biti preko Global press-a a izasli su, tj ima ih na sajtu Amercom-a ?!?!?

ali naravno, po mogucnosti, da nas ne oderu bas mnogo Very Happy

offline
  • Pridružio: 01 Jul 2012
  • Poruke: 35
  • Gde živiš: Pančevo

Брате Србине ја не бих имао стрпљења да их спуштам.
Још добра полица и готова ствар. Very Happy Very Happy Very Happy
Зашто си прекрио пиано? Извињавам се за офф.

offline
  • Pridružio: 22 Maj 2013
  • Poruke: 3

Стаклена полица је у плану, али тек пошто набавим целу колекцију. Они стоје на даскама, на полици која није ушрафљена, тако да сам пажљиво спустио, само пет сталажа и вратио их назад. Већ сам показивао моју привремену и јефтину полицу, али ево је опет



Пијано је прекривен због прашине (два млађа сина су музичари)

offline
  • nelson  Male
  • Novi MyCity građanin
  • sasa
  • strucni saradnik
  • Pridružio: 21 Feb 2013
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: Grdelica

Да да, полице нам требају накупило се авиона. Моја је у почетној фази и једва чекам да буде готова да поделим радост са вама. Како мајстор упоредо прави и неку кухињу мало ћу се стрпити али мислим да ће "прасе" одмах по распакивању на нову полицу, значи за двадесетак дана.

offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 133
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Ovima koji imaju "krticu" u Global Pressu bih zamolio da im kažu da je Blackhole i dalje prisutan na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 12 Mar 2013
  • Poruke: 92

SassDrake podrzavam te u molbi!Vec nedelju dana ne radi sajt,pa majku mu zar je toliki problem da se otkloni ta greska,virus sta li je vec!

offline
  • Pridružio: 15 Mar 2012
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Novi Beograd

Vojvodjanin ::Procitao sam puno zanimljivih ideja kako doci do zeljenih modela (u slucaju da se serija prekine) pa i meni pade napamet jedna. U M HOBBY-ju prodaju AMERCOM-ove casopise i modele (a i drugih proizvodjaca) pa bi mozda trebalo njih kontaktirati u vezi nabavke. Oni su upoznati sa mehanizmom nabavki modela i mislim da bi oni uz odredjenu nadoknadu (profit) nama nabavili nedostajuce modele , tj one koje ne budu u nasoj seriji.
Razmislite o tome.

Hej, nije ti to lose, ja zivim blizu M-hobby-a pa cesto svracam,a vidjao sam tamo i pojedine brojeve DeAgostinijeve kolekcije, tipa Jak-3, I-16 a jednom videh i Amercomov A-4 Skyhawk sa poljskim casopisom. Raspitivao sam se i rekli su mi da nemaju nikakve veze u vezi kolekcije sa Poljskom, vec da sve ide preko global pressa, ali oni sami narucuju brojeve iz DeAgostinija a vrv i taj A-4 iz Poljske- znaci eto nam najbolje sanse Smile Plus, svi bismo mogli da se popisemo ko koliko cega hoce i posiljka bi stigla tacno u broj i svako bi pokupio svoje Very Happy Vojvodjanine, skidam kapu Ziveli

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2012
  • Poruke: 0

M-Hobby je i meni odavno pao na pamet, ali maj-jun su dosta daleko, jos uvek ne znamo ni sta ce izaci. Ja jos uvek gajim nadu da ce se oni predomisliti i nastaviti i posle 60 broja.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1200 korisnika na forumu :: 126 registrovanih, 10 sakrivenih i 1064 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, amaterSRB, Apok, Asteker, bankulen, BB, bestguarder, blue, bobo85, bolimejoli, Boris90, Borski1977, Bubimir, C-Gun, cenejac111, CHARLIE JA., Cicumile, comi_pfc, Comyymoc, crnogorac, Czrweni, DaliborVukadinovic, darionis, DeerHunter, Demi87, Dimitrise93, djonsule, dok80, Dorcolac, draganca, dule10savic, dusanobr, Duschi, Džekson, Electron, Feller, Flanker-G, Georgius, Giskard, Gogi_avio, Hans Gajger, Helket, Hitri, iceburn, ikan, ILGromovnik, Ivan Campo, Ivica1102, Ivoo, jalos, Jeremija98, jodzula, Jozo74, K2, Kajzer Soze, kibihrchak, Kole1975, komenski, Krin, kybonacci, Laske, loon123, LostInSpaceandTime, luka35, mainstream, Malahit, mat, MaxLevenfeld, Medojed, mercedesamg, MiGac, Miler88, mino bosanac, mixkax, moldway, monomah, Mrav Obrad, Murko, N.e.m.a.nj.a., NeutrinoSRB, nikolapetkovic, nnnnnnnnnn, nuke92, OldKresoje, Parker, pein, Pekman, Piani Jazzer, PlayerOne, Posmatrac77OKB, probisic, Radoslava, Redred, Remain, Rupert, S-G, sap, scimitar19, septembar, Simonsen23, Srky Boy, StalniPromatrač, Stoorb, tamno.nebo, tanakadzo, Titan, tooljan, Topaz9, TRAVUNIJA, tubular, Tvrtko I, vaci, vaso1, veljko82, vlad4, vlada035, vobo, wolverined4, zajcev1, zemljanin, ziggga, Zmajac, zokizemun, Žrnov