Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

1255

Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

offline
  • Pridružio: 06 Avg 2012
  • Poruke: 15

Napisano: 04 Nov 2013 18:33

Rokers,nikako da ih uhvatimo ni za glavu,ni za rep.

Dopuna: 04 Nov 2013 18:40

Zar nije u kolekciji 61 lovac i 33 bombardera ?



offline
  • Pridružio: 12 Mar 2013
  • Poruke: 92

Napisano: 04 Nov 2013 18:48

31 bombarder i 61 lovac sad sam video na amerkomovom sajtu.A izbacili su do sada 15 bombardera i 32 lovca. (uracunao sam i ove sto su najavili bombardere a nisu zvanicno izasli na trafikama)

Dopuna: 04 Nov 2013 18:49

i broj 48 ne znamo sta ce biti,pretpostavljam jos jedan bombarder.



offline
  • nelson  Male
  • Novi MyCity građanin
  • sasa
  • strucni saradnik
  • Pridružio: 21 Feb 2013
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: Grdelica

Ма шема је врло једноставна: три Америчка бимбардера а затим у следећа три броја резервни делови за исте. Велике су то машине треба обезбедити и делове а после тога може за промену један Британски авион... лудило краља Џорџа се наставља...

offline
  • Pridružio: 12 Mar 2013
  • Poruke: 92

he he u sledecem broju ocekujem i majicu sa americkom zastavom:)

offline
  • Ик&#10
  • Pridružio: 08 Mar 2012
  • Poruke: 22

Макс, какав је Стратофрејтер??Утисци?Делује просто к'о пасуљ!!

offline
  • Pridružio: 15 Mar 2012
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Novi Beograd

Skyrider ::C-97 i B-29, brojevi 18 i 19 u poljskoj kolekciji. Sve tvrdjave kod nas ce biti do broja 19 (B-29). One koje nismo dobili su B-52, B-24, Vulkan, C-17 i Sr-71. Pise da su svi dostupni... Sledeca tvradjava, ili jedna od tih 5 ili F-111.

STA SAM JA REKAO ! ILI SR-71 ILI F-111 ! Ako se ne vrate na lovce, sledi nam ili jedan odo ove petorice, ili A-6 Intruder, najmanja tvrdjava- cak manji i od PZL-a .. hmm Smile

offline
  • rokers 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 26 Dec 2012
  • Poruke: 2

uh voleo bih jos od tvrdjava u skorije vreme i sr 71

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Skyrider ::A-6 Intruder, najmanja tvrdjava- cak manji i od PZL-a .. hmm Smile Tačno, ide u promeru ‚‚čak‚‚ 1:144 ! Užas Evil or Very Mad

offline
  • Pridružio: 12 Mar 2013
  • Poruke: 92

Taman nam broj 48 moze biti taj komarac Intruder Very Happy

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Tačno, veći stalak od makete ! Pa pogledajte stvarno...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1747 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 3 sakrivenih i 1693 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, ALEXV, Asparagus, Ben Roj, Betta, bigfoot, bokicacar, Boris90, Borkanović, Brada64, brundo65, Bubili, cenejac111, Chainsaw, cole77, comi_pfc, Dimitrije Paunovic, dolinalima, Dragan1998, Georgius, gost321, GrammaticalAnalysis, Hans Gajger, HawX, icemilos, ILGromovnik, istina, Magarac, Man1ac021, mercedesamg, Miler88, Milos ZA, mustangkg, N.e.m.a.nj.a., nebidrag, promajauglavi, S94, sabros, sale3811, scimitar19, sekretar, shiro, spalev, Srki98, Stoilkovic, theNedjeljko, Underwood, vidra1, Vlado82, YugoSlav, zzapNDjuric99