Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

1769

Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

offline
  • Pridružio: 29 Sep 2014
  • Poruke: 0

da, nije problem kome fali par komada, ali ne verujem da puno ljudi ovde moze da izvede vece narudzbine.



offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Šta da ti kažem, ovde imam 25 modela koje treba da nabavim, e sad vidi koje su to pare. Zato sam I pitao da li imaš nešto povoljnije... Mogu da ovo ispoštujem samo iz 3 ture...
P.S. Vidim I da je Bata Sine na Blogu, stoga, veliki pozdrav Wink Kad se setim šta nam je značila ona isporuka... Wink



offline
  • Ик&#10
  • Pridružio: 08 Mar 2012
  • Poruke: 22

Ја се, искрено, никад нисам заносио да ћу да имам целу колекцију, мноооого је то новца. Још пар комада и био бих задовољан.

offline
  • Pridružio: 29 Sep 2014
  • Poruke: 0

Pitajte kako moze da im se plati i da li mogu da posalju do segedina i racunicu koja vazi u toj prici. Mozda imam ideju.

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Kao što napisah, svaki savet je dobrodošao ! Ovo je pitanje Toma je za Barona Exclamation

offline
  • Pridružio: 31 Mar 2013
  • Poruke: 1

u principu došli smo do konačne cene, pa koliko ko moze da se ispruzi

offline
  • Pridružio: 15 Jan 2015
  • Poruke: 51

Stigao je Dassault super mystere.Cena 10$, transport 10$, nije naplaćen PDV.
Na putu su Kondor i Avro Vulkan.

offline
  • Pridružio: 31 Mar 2013
  • Poruke: 1

Desault nije iz ove kolekcije ako se ne varam. Iz koje je?
PS
Vidim jutros proradio i sajt na poljskom i tamo su makete 30 zlota oko 7 evra

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Jeste Samire ali po toj ceni prodaju samo u Poljskoj, odnosno, ne šalju van Poljske. Za eksport, šalju te na link AmCom hobby gde je cena duplo veća... Šteta...

offline
  • Pridružio: 31 Mar 2013
  • Poruke: 1

moram da ih pitam kako moze da se organizuje isporuka u poljskoj, malopre sam gledao aranžmani za poljsku (krakow) 65 evra samo da i bi to moglo da se isporuči u hotelu ili da se pošiljka preuzme u pošti kad se stigne u Krakow.
PS
kad se saberu svi troškovi taman se pokrije put do Poljske

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 906 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 6 sakrivenih i 828 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, A.R.Chafee.Jr., Ailton, AMX72, baltazar01, BasCelik, blankspace, blatruc82, bobomicek, BrcakRS, cenejac111, Centauro, cifra, CikaKURE, Dado78, Darth Malak, Devil city 1989, Dimitrise93, djboj, DonRumataEstorski, Flanker-G, GeoM, goxin, Hans Gajger, Helket, In_hero, Jeremiah, Kajzer Soze, Kapetan Hadok, king011, Kvaka22, leopard83, LostInSpaceandTime, milanpb, Miler88, Milometer, mnn2, Mrav Obrad, Naj-Turs, nelezele, nuke92, ObelixSRB, OgnjenMitric, OKT, Paklenica, pein, Pilipenda, pisac12, PlayerOne, RajkoB, read-only, redstar72, ruma, SamoGledam, sasko97, Seeker, shone34, Singidunumac, Smiljkovich, Spinosa, Spreewerk, Stanlio, The Boss, Trimi68, troki1971, Uros Cuore Sportivo, vathra, vrgudinac, Weah88, Wehicle, xoxxvelja, Zoca