|
Poslao: 18 Jul 2012 13:49
|
offline
- Pridružio: 11 Mar 2012
- Poruke: 32
- Gde živiš: Novi Sad
|
Imam neotpakovan broj 1.
Menjam za bilo koji od broja 6 do kraja serije
Iskljucivo Novi Sad
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Jul 2012 13:55
|
offline
- Pridružio: 14 Mar 2012
- Poruke: 688
|
Phalcon ::"maestro" Ni ja ne bih da lomim. Sem toga što mi deluje dobro učvršćeno, isuviše je lep da bih ga lomio. A i kao što Falk reče, dosta sam živaca pogubio kad mi se nešto polomi na maketi, neću još sam sebi to da namećem. Neka ga na miru. Eh, ko će dočekati Korsejra...
Maestro ne nerviraj se - pari oči upravo sada Po ko zna koji put ću kupiti duplikat...
Gracias mucho mi amigo!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Jul 2012 14:08
|
offline
- Dwyane Wade
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 09 Apr 2012
- Poruke: 0
|
dondachoni ::A ispod toga pise da je Albatros broj 13... Mnogo se drogiraju... zar i nije 13 albatros?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Jul 2012 14:15
|
offline
- Pridružio: 05 Avg 2009
- Poruke: 67
|
Ja koliko znam da je broj 12, a i ima slika iznad sa sledecim brojem.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Jul 2012 14:32
|
offline
- Dwyane Wade
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 09 Apr 2012
- Poruke: 0
|
au da da istripovao sam to sto pise...tuga..greska neka..
daj boze da posle njega ostane cena ista..
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Jul 2012 14:40
|
offline
- alexa74

- Građanin
- Pridružio: 12 Sep 2007
- Poruke: 48
- Gde živiš: Bg
|
dondachoni ::F-117 je 13-ti.
Nego kako sada posle Albatrosa?...Jel se pravi mala pauza pa onda F-117 u septembru ili nema stajanja?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Jul 2012 14:49
|
offline
- Saturn V

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 08 Mar 2012
- Poruke: 22
|
Napisano: 18 Jul 2012 14:42
alexa74 ::dondachoni ::F-117 je 13-ti.
Nego kako sada posle Albatrosa?...Jel se pravi mala pauza pa onda F-117 u septembru ili nema stajanja?
Каква пауза!?Нема никакве потребе,бројеви излазе као и до сада!!
Dopuna: 18 Jul 2012 14:49
ПРОНАЂИ РАЗЛИКУ!!!
|
|
|
|
|
|