Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

642

Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Dragi Indi, poštujem tvoj stav ali ipak na Forumu debatuju ljudi različitih godina i profila, znači od 15 pa do 55 i više godina. Svi mi imamo probleme vezane za zajednički nam hobi i pokušavamo to da rešimo na najbolji način - međusobnim iskustvima i savetima. Koliko puta sam hteo da napustim blog Borbenih jer mi se tema nije sviđala naročito kada se piše o igricama, o različitim aplikacijama itd., prođe i po 3 strane dok se ljudi ne ispucaju. Mogao sam da i sam napišem pismo moderu, ali nisam, upravo zbog različitog interesovanja blogera. To sam ispoštovao i vraćao se na Borbene, stoga bih zamolio i tebe za strpljenje, daće bog, družićemo se još dugo godina Ziveli



offline
  • Pridružio: 19 Jun 2012
  • Poruke: 68

Indian cemu nervoza,pa i pricamo o kolekciji, kako je ko cuva i kakvih iskustava ima kod kuce u vezi raznoraznih dogadjaja i nezeljenih posledica, pa iz toga izvlacimo zakljucke i poboljsavamo taj aspekt.



offline
  • dizajner
  • Pridružio: 16 Apr 2012
  • Poruke: 169
  • Gde živiš: Beograd

OK nema problema mozda sam malo prenaglio i zaboravite onda na onaj moj post.

pozdrav svima Smile

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

Phalcon ::Dragi Indi, poštujem tvoj stav ali ipak na Forumu debatuju ljudi različitih godina i profila, znači od 15 pa do 55 i više godina. Svi mi imamo probleme vezane za zajednički nam hobi i pokušavamo to da rešimo na najbolji način - međusobnim iskustvima i savetima. Koliko puta sam hteo da napustim blog Borbenih jer mi se tema nije sviđala naročito kada se piše o igricama, o različitim aplikacijama itd., prođe i po 3 strane dok se ljudi ne ispucaju. Mogao sam da i sam napišem pismo moderu, ali nisam, upravo zbog različitog interesovanja blogera. To sam ispoštovao i vraćao se na Borbene, stoga bih zamolio i tebe za strpljenje, daće bog, družićemo se još dugo godina Ziveli
A mogli smo i neko okupljanje da organizujemo, šta znam, na Batajnici smo propustili priliku da se vidimo (nekoliko nas, doduše).

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Jeste Maestro, i to mi je jako žao... Ono što mi je drago je - da sam sa Vama, nekolicinom, ostao u kontaktu, kao i da se družimo što preko Foruma, što i lično. Uvek sam raspoložen za druženje ! Ziveli

offline
  • Pridružio: 11 Apr 2012
  • Poruke: 0

Samo kratko - slažem se sa Indijem. Lepo je to što se vi družite, ali ova tema ipak treba da sadrži korisne informacije vezane za nju a ne 80% sadržaja offtopic, pa nije ovo čet. I posle se ljutite kad neko pita kako da kontaktira Global press - kako se samo usuđuje kad je to bilo već na 1687. strani...

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2012
  • Poruke: 0

Ja se izvinjavam sto sam "leteci" ovde jer ne stizem da pratim sve postove ali imam jedan problem sa maketom Cataline.....i dalje nisam nasao nacin kako da je postavim na stalak a da ona ne padne pri prvom dodiru,a to pocinje da me nervira......kako ste vi resili vas problem ?

offline
  • Pridružio: 15 Mar 2012
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Novi Beograd

Mladen Kavaja Lukic ::Ja se izvinjavam sto sam "leteci" ovde jer ne stizem da pratim sve postove ali imam jedan problem sa maketom Cataline.....i dalje nisam nasao nacin kako da je postavim na stalak a da ona ne padne pri prvom dodiru,a to pocinje da me nervira......kako ste vi resili vas problem ?
Samo je jace priticni.Ne brini nece puci.Prosto je takav model.Pozdrav

offline
  • BojanZ 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 18 Apr 2012
  • Poruke: 1

Mladen Kavaja Lukic ::Ja se izvinjavam sto sam "leteci" ovde jer ne stizem da pratim sve postove ali imam jedan problem sa maketom Cataline.....i dalje nisam nasao nacin kako da je postavim na stalak a da ona ne padne pri prvom dodiru,a to pocinje da me nervira......kako ste vi resili vas problem ?

Imam i ja isti problem. Pokušao sam čak da iskombinujem neki drugi gornji deo stalka, međutim isto je. Opcija je da se zalepi, ali meni je fetiš neki put da ga uzmem u ruku , da izvinete na izrazu Wink

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2012
  • Poruke: 68

Imao sam isti problem i resio ga sa zvakom, zvaku posle upotrebe stavi u rupu za stalak i onda gurni stalak, kod mene funkcionise i drzi dobro.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1476 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 3 sakrivenih i 1408 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, aleph_one, AudioTehnica, berste23, blatruc82, Bobrock1, brandža84, Brankojle, Cicumile, Colt D, DaliborVukadinovic, Dambi, Dekanovic, dinamik, dj.ape, Džekson, esko_hz, g_g, gorval, gost321, Grebostrek, igorkozar83, Igritelj, ivan979, Jaz, Kalem, Kenanjoz, kinderpingvin, Klonfer83, Konda, Koplje, Kriglord, leopard83, MaksicZoran, mdp92, Medojed, mercedesamg, Metanoja, milan47, milenko crazy north, Miler88, moldway, nebidrag, OKT, opt1, ozzy, Papadubi, Phaeton, Pilipenda, ping15, PO1974, Pururin, rajkoplje, raptorsi, skok, stegonosa, Tihi86, tm, Valter071, Vaske8990, vathra, Velizar Laro, vladom6, W123, Zjmc