|
|
|
Poslao: 27 Sep 2013 21:41
|
offline
- Pridružio: 12 Mar 2009
- Poruke: 416
- Gde živiš: U kolima...
|
buster ::Imam jedno pitanje, jeste li zainteresovani da probam odraditi jedan tutorijal kako modelujem neko avionce ? Napravim posebnu temu i lagano dio po dio.
Ja sam zainteresovan...MNOGO...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Sep 2013 07:08
|
offline
- Pridružio: 14 Mar 2011
- Poruke: 3148
|
Za tutorijale nas UVEK ima zainteresovanih, ne treba ni da pitaš. I posebna tema, ipak je ovo "farbara" a zakrčili smo je 3D modelima
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Okt 2013 15:53
|
offline
- Pridružio: 12 Mar 2009
- Poruke: 416
- Gde živiš: U kolima...
|
(originalna slika se nalazi na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] )
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|