Helikopteri kolekcija (casopis i model)

123

Helikopteri kolekcija (casopis i model)

offline
  • nelson  Male
  • Novi MyCity građanin
  • sasa
  • strucni saradnik
  • Pridružio: 21 Feb 2013
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: Grdelica



offline
  • Ик&#10
  • Pridružio: 08 Mar 2012
  • Poruke: 22

nelson ::
О зар се и то може!!!??Елисе стоје!Какоооо????!!! Shocked Question



offline
  • Pridružio: 12 Mar 2013
  • Poruke: 92

Takodje nije moglo postolje da pasuje unutar onih rupa na donjoj strani modela,te sam to malo skalperom oblikovao i nekako namestio na jedvite jade!Sto se tice elisa jedini nacin da stoje jeste zalepiti ih super lepkom!U svakom slucaju los model....

offline
  • nelson  Male
  • Novi MyCity građanin
  • sasa
  • strucni saradnik
  • Pridružio: 21 Feb 2013
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: Grdelica

@Сат
Хортен је дао одговор на твоје питање, значи супер лепак за лопатице а скалпел за простор одоздо око шрафа мада је лак и добро се држи на сталку! Ја баш волим хеликоптере па ми је и овај добар али је чињеница да је један од лошије одрађених.

offline
  • Pridružio: 31 Okt 2013
  • Poruke: 0

ja sam danas pokušavao da nabodem elise i jedan nosač sam slomio a vidim da je još jedan napukao pa sam sve lepo spakovao u kutiju nazad i nediram jer ako ga sad uzmem da lepim biće izgažen i bačen u kantu Sad

offline
  • Pridružio: 25 Okt 2013
  • Poruke: 0

Савет свим сакупљачима хеликоптера. Само мирно, ладно и опуштено. Чињеница је, да елисе не могу самостално да стоје, али уз мало лепка и стрпљења, имаћете један веома лепо одрађен модел. Ништа на силу, а када се залепи, све је у најбољем реду.

offline
  • Pridružio: 04 Dec 2012
  • Poruke: 1

Kod mene se, ponosno šepuri bez elisa, na polici. Po tome će verovatno, ostati jedinstven u kolekciji. He-he-he-he...

offline
  • Pridružio: 12 Mar 2013
  • Poruke: 92

Napisano: 22 Maj 2014 18:11

Vala i ja kad sam ga raspakovao,kad sam video kako otpada deo po deo,doslo mi da ga zgnjecim golim rukama!Posle sam se malo pribrao,pa polako lepkom odradio sta se odraditi mora,cak i tockove koliko toliko ispravio i dobio jedan pristojan model!Jos uvek imam malo problema sa postoljem ali i to se da resiti!
Cinjenica je i ta da je ovo jedan on najslabije odradjenih modela,i da je mozda bolje da sam kupio jos jedan t 80,ali kad sam se zeznuo nista mi drugo ne ostaje no da se pomirim sa realnoscu!

Ceka se sledeci Rus i mislim da ce on malo razbiti ovaj dominantni niz anglo amera i ostalih zapadnjaka!

Dopuna: 22 Maj 2014 18:12

Sa obzirom da sam mu prilepio elise,morace naci svoje mesto na polici,jedino je dobro to sto ne zauzima puno prostora!

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Evo momci, nekako sam joj namikerio elise bez lepka !!!! Slikam da bi i Vi to videli.... Maketica je slatka, čak mi više ona izaziva emocije nego ‚‚bezlični‚‚ Eurocopter Smile

offline
  • Ик&#10
  • Pridružio: 08 Mar 2012
  • Poruke: 22

Богами и ја сам задовољан.Верно оригиналу!!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1329 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 4 sakrivenih i 1233 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 9k38, _Rade, alternator, Andrija357, Asparagus, Avalon015, Betty25, bojankrstc, bokicacar, Borski1977, Bosnjo, BWG, C-Gun, Cigi, cikadeda, Clouseau, crazydkure, cyprus, dane007, DankoZemun, Dare, DeerHunter, deimos25, dejan1972, Deki Duga Devetka, Despot1, dj.ape, djonsule, dolinalima, dragisa dragisa, drimer, DS01, dzoni19, esko_hz, famoso, Feller, General63, geo.dule, Georgius, Goran_, iceburn, igorkozar83, ikan, Ir, joca83, Joint Chief, JOntra, Kajzer Soze, Kenanjoz, KizJ, lord sir giga, Lucije Kvint, Malahit, mikrimaus, Milan 84, milanpb, milos97, mladen.zovko, mnn2, mrvica78, Mzee, N.e.m.a.nj.a., Naj-Turs, Nobunaga, Novakomp, peradetlić, ping15, pirke96, PITT, Pohovani_00, proka89, Prometeus, raketaš, Remain, Rok A Bit, S-G, S-lash, Seeker, Sirtaki Suvlaki, sombrero, stalja, Str2022, superwhy, vidra boy, vladao75, VNVK, Warrior, XBMC, ZetaMan, zmajbre, 787