Helikopteri kolekcija (casopis i model)

204

Helikopteri kolekcija (casopis i model)

offline
  • Pridružio: 05 Jan 2014
  • Poruke: 0

Siniša Guša ::Nisam danas dobio nikog, zovem ujutru, GP se izjasnijo da može samo treba pronaći model kako sprovesti uplatu i isporuku. Ja vjerujem da ćemo napraviti posa.

I ja se iskreno nadam. Very Happy



offline
  • Ик&#10
  • Pridružio: 08 Mar 2012
  • Poruke: 22

Синиша, само је битно да тај човек из ГП-а не завлачи и да буде 150% искрен.Боље било који одговор него никакав већ 3 месеца.Срећно, нада стварно умире последња.



offline
  • Pridružio: 10 Maj 2012
  • Poruke: 0

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Eto malo nekog videa sa helikopterima.

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2012
  • Poruke: 0

Stiga je spisak ima i borbenih masina. Postaviću ga na blog u četvrtak sad nemogu.

offline
  • BojanZ 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 18 Apr 2012
  • Poruke: 1

Siniša Guša ::Stiga je spisak ima i borbenih masina. Postaviću ga na blog u četvrtak sad nemogu.

Kakv spisak?! Čega? Govori, čoveče

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2012
  • Poruke: 0

Spisak raspolozivih modela od Amercom-a, po njenu naručujemo modele. Proceduru naručivanja ću dogovoriti naredni dana

offline
  • Pridružio: 12 Mar 2013
  • Poruke: 92

Pa okaci taj spisak Sinisa da se vidi sta ima od modela.A ako bude tako i za borbene avione bice dobro!Ne mozes sam dogovoriti proceduru narucivanja jer prvo trebas znati sta ko zeli da uzme..

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2012
  • Poruke: 0

Horten229 ::Pa okaci taj spisak Sinisa da se vidi sta ima od modela.A ako bude tako i za borbene avione bice dobro!Ne mozes sam dogovoriti proceduru narucivanja jer prvo trebas znati sta ko zeli da uzme..nemogu preko telefona kad se vratim kući.

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Siniša Guša ::Spisak raspolozivih modela od Amercom-a, po njenu naručujemo modele. Proceduru naručivanja ću dogovoriti naredni dana E, pa bolju vest skoro nisam čuo Very Happy Znači, videti Arrow iz koliko puta možemo poručiti kolekcije Heliša i Voj.mašina, preko koga će ići uplata, da li je cena ostala 500din. i gde će moći da se preuzmu makete (ili šalju pouzećem) Question

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2012
  • Poruke: 0

Phalcon ::Siniša Guša ::Spisak raspolozivih modela od Amercom-a, po njenu naručujemo modele. Proceduru naručivanja ću dogovoriti naredni dana E, pa bolju vest skoro nisam čuo Very Happy Znači, videti Arrow iz koliko puta možemo poručiti kolekcije Heliša i Voj.mašina, preko koga će ići uplata, da li je cena ostala 500din. i gde će moći da se preuzmu makete (ili šalju pouzećem) Questionbićete obavesteni za sada toliko

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 973 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 5 sakrivenih i 907 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airsuba, Apok, aramis s, Asparagus, Avalon015, blatruc82, bojank, bojanstros9, Brankojle, cole77, Colt D, cuvarkuca, Dado78, desmeki, Djokislav, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dzambas, famoso, Georgius, Gogi_avio, gregorxix, gusi, Hans Gajger, herrDule, InzenjerBL, ivran064, Jecmendo, Jovan1983, Kajzer Soze, Kvaka22, laurusri, leopard83, lord sir giga, LostInSpaceandTime, luka35, Marko Marković, markolopin, mat, MB120mm, Miler88, MILO-VAN, Mirage 2000N, nenad81, nevjerna beba, nobutado, Oscar, Poof, proka89, Pururin, S.Palestinac, saki80, Sava89, Semberija, ShtagodShtagod, smes_no, Szigetwar, tomigun, vrgudinac, xAlex2, Zorge