"Kolekcija vojnih masina"

373

"Kolekcija vojnih masina"

Koja cena bi bila najprihvatljivija za ovu kolekciju

  • 100-200 din
    16% [10]
  • 200-300 din
    59% [36]
  • 300-400 din
    19% [12]
  • 400-500 din
    4% [3]
  • Ukupno glasova : 61
offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Zovi Global Pres ili M Hobi, uvek se svašta nađe na lageru....



offline
  • Pridružio: 01 Jul 2012
  • Poruke: 35
  • Gde živiš: Pančevo

Мало да оживимо блог.

Леклерк Т.5, КВ1 и ИС2.
Ја сам изгубио наду да ћемо добити наручене љубимце. Sad Sad Sad



offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Sačekajmo da prođe godišnji odmor pa da vidimo šta dalje... Smile

offline
  • Pridružio: 01 Jul 2012
  • Poruke: 35
  • Gde živiš: Pančevo

Kraj. The end. Nema više. GUZ - Glavom U Zid GUZ - Glavom U Zid GUZ - Glavom U Zid Ulećem u neki avion i idem za Aus. po makete.

offline
  • Pridružio: 03 Okt 2015
  • Poruke: 0

Пратим ову тему још од почетка,нажалост немам све бројеве машина али ако ко воли да прави картонске макете ево олдичног руског сајта [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] била би штета да тема после 3 године постојања пропадне. Smile

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

I dalje mi je žao što ih nema... Sad
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Rado bih nastavio da kupujem kolekciju... I verujem, ne samo ja...

offline
  • Pridružio: 01 Jul 2012
  • Poruke: 35
  • Gde živiš: Pančevo

Napisano: 13 Okt 2015 22:29

Eh, kada bi nabavio ovako nešto .



Dopuna: 13 Okt 2015 22:38

Ili ovo



Ovo prvi put vidim.

Dopuna: 01 Nov 2015 13:46

Stigle makate JGSDF TYPE 61 Tank 1/72 i Churchill MkVII Tank 1/76. Čim ih uradim slikam i kačim. Smile Smile Smile
Ovaj blog je baš zamro. Sad Sad Sad

Dopuna: 07 Nov 2015 14:32

Evo Churchill MkVII Tank 1/76 gotov.


Šteta što niko ne posećuje blog. Sad Sad Sad

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Svaka čast Srle, nastavljaš tamo gde smo stali... Samo napred druže, baš mi fale ovi mališani... Wink

offline
  • Pridružio: 22 Apr 2014
  • Poruke: 0

Napisano: 10 Nov 2015 9:58

Srle nisi jedini i ja sam poceo od februara da sastavljam tenkove u razmeri 1/72 da kako kaze falk nastavim kolekciju. Evo nekih slika mojih radova


























































Dopuna: 10 Nov 2015 10:00

I ovaj je ostao jos malo da se doradi i da se zalepe dekali

offline
  • Ик&#10
  • Pridružio: 08 Mar 2012
  • Poruke: 22

Чекај, окле ти сад ово???

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1120 korisnika na forumu :: 143 registrovanih, 12 sakrivenih i 965 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 9k38, A.R.Chafee.Jr., A3C, AirSremac, ALEXV, alternator, ArchaBasha, Ares12356, Arhiv, AS, Asparagus, Asteker, Ba4e, BaneM75, Bo96, Bob.Rock, BOOM COMPANY, boxbole, Brot, brufen, celik, Cirkon, Colt D, comi_pfc, croato, Czrweni, d.arsenal321, Dannyboy, Dare, dekan.m, Deki Duga Devetka, deks, deLacy, Demi87, Dimitrise93, djboj, Djokislav, djonsule, DM1994, DonRumataEstorski, Dragon Order, drimer, DrNeoCortex, dros, DS01, dskrlec33, dusan2022, dusanobr, Džekson, Electron, fijufijukrozkapiju55, g_g, Gall, Gitzherai, glados, Glavonja049, gregorxix, GveX, Helket, HogarStrashni, HrcAk47, igorkozar83, ILGromovnik, indja, ivanR164, Jeremija98, Jester, kinderpingvin, king111, KizJ, klepesina, kunktator, kuntakinte, kybonacci, Lance Guest, LeGrandCharles, leptirleptir, Lošmi, M74AB3, m94j, Maki1981, maksi007, marewfc, Marko Marković, mercedesamg, mexo, miki69, mile79, MiljanXD, MILO-VAN, mm1811, Moldovan, momcilob55, Mr. Majevica, niksa517, nixos, nuke92, ObelixSRB, OgnjenMitric, OldKresoje, Orc, Orijen, ozzy, pein, Petrusci, Polifon, proka89, radza1, raketaš, Remarqe, RJ, Rok A Bit, S-lash, s0ne, sabros, Sami_1ali, sasakrajina, sekretar, sistem22, Sky diver 29, SlaKoj, Smiljke, Sonic, sonico, Stevan2026, stevanito, strn, Tandrkalo, Tanjagre, tritonus, Valter071, vazduh, Vlada78, VP6919, Wehicle, wolverined4, xAlex2, YugoSlav, Zjmc, Zoran1959, Zorge, šumar bk2